مرکز اینترنت اشیا ایران » درباره اینترنت اشیا » بیشتر بشناسیم

Tom Collins
تام کالینز، بیشتر بشناسیم اینترنت اشیا
فعال در زمینه اینترنت اشیا

تام شریک درتعمیرات و نگهداری پیش بینانه PLEQ، بنیان‌گذار متدولوژی فناوری اینترنت اشیا، توسعه‌دهنده و راهبر سابق و خوش سابقه شرکت SmartLiving.io، سازنده اولین نسل پلتفرم‌های نمونه‌سازی سریع اینترنت اشیا توسط AllThingsTalk   است.

کالینز ضمن تمرکز بر شبکه‌ها و سیستم‌های اطلاعاتی، دارای پیش زمینه‌های گوناگون در زمینه سیستم‌های ارتباطی نظامی، تحقیق و توسعه در بهداشت و درمان، تکنولوژی آموزش و پرورش و تولید صنعتی است. همچنین از او برای ارائه مقاله‌ای درخصوص همگرایی رایانش ابری، دستگاه‌های هوشمند و اینترنت اشیا قدردانی شده است.

خدمات تبلیغاتی در ارتباطات اینترنت اشیا، تام را به میزبانی کارگاه‌های سفارشی و پشتیبانی از سمینار Hackathon  به عنوان مربی و کارشناس خبره اینتل، Proximus ،Allianz  و راه انداز استارتاپ ویکند گماشته است. کالینز یکی از مبتکران نرم افزار اینتل نیز می‌باشد.

تام دارای یک رویکرد چند جانبه نسبت به ارائه خدمات مشاوره‌ای و استراتژی مربوطه به بکارگیری و ایجاد ارزش در فناوری اینترنت اشیا است که موجب شکل گرفتن نسل‌های بعدی مدل کسب و کار، ابتکارات طرح‌های فناوری در شرکت‌ها، اعتبار سنجی بازار/ محصولات، راهیابی به بازار در زمینه های B2B و B2C و توسعه POC (سخت افزار، ابر، موبایل) خواهد گشت.

Richard Linger
Richard Linger
مدیر بخش Technology Gateway موسسه فناوری Nimbus
Andrew Thomas
Andrew Thomas
هم‌ بنیانگذار شرکت Skybell
Dr. Mazlan Abbas
Dr. Mazlan Abbas
مدیرعامل و هم بنیانگذار FAVORIOT
Raffaele Giaffreda
Raffaele Giaffreda
رئیس فعالیت‌های تحقیقاتی اینترنت اشیا CREATE-NET
Jenny Fielding
Jenny Fielding
سرمایه‌گذار در حوزه اینترنت اشیا
دوره تخصصی هوش مصنوعی 3
دوره تخصصی هوش مصنوعی 3
8 تا 10 تیر ماه 1401