مرکز اینترنت اشیا ایران » درباره اینترنت اشیا » بیشتر بشناسیم

Tom Collins
تام کالینز، بیشتر بشناسیم اینترنت اشیا
فعال در زمینه اینترنت اشیا

تام شریک درتعمیرات و نگهداری پیش بینانه PLEQ، بنیان‌گذار متدولوژی فناوری اینترنت اشیا، توسعه‌دهنده و راهبر سابق و خوش سابقه شرکت SmartLiving.io، سازنده اولین نسل پلتفرم‌های نمونه‌سازی سریع اینترنت اشیا توسط AllThingsTalk   است.

کالینز ضمن تمرکز بر شبکه‌ها و سیستم‌های اطلاعاتی، دارای پیش زمینه‌های گوناگون در زمینه سیستم‌های ارتباطی نظامی، تحقیق و توسعه در بهداشت و درمان، تکنولوژی آموزش و پرورش و تولید صنعتی است. همچنین از او برای ارائه مقاله‌ای درخصوص همگرایی رایانش ابری، دستگاه‌های هوشمند و اینترنت اشیا قدردانی شده است.

خدمات تبلیغاتی در ارتباطات اینترنت اشیا، تام را به میزبانی کارگاه‌های سفارشی و پشتیبانی از سمینار Hackathon  به عنوان مربی و کارشناس خبره اینتل، Proximus ،Allianz  و راه انداز استارتاپ ویکند گماشته است. کالینز یکی از مبتکران نرم افزار اینتل نیز می‌باشد.

تام دارای یک رویکرد چند جانبه نسبت به ارائه خدمات مشاوره‌ای و استراتژی مربوطه به بکارگیری و ایجاد ارزش در فناوری اینترنت اشیا است که موجب شکل گرفتن نسل‌های بعدی مدل کسب و کار، ابتکارات طرح‌های فناوری در شرکت‌ها، اعتبار سنجی بازار/ محصولات، راهیابی به بازار در زمینه های B2B و B2C و توسعه POC (سخت افزار، ابر، موبایل) خواهد گشت.

Richard Linger
مدیر بخش Technology Gateway موسسه فناوری Nimbus
Andrew Thomas
هم‌ بنیانگذار شرکت Skybell
Dr. Mazlan Abbas
مدیرعامل و هم بنیانگذار FAVORIOT
Raffaele Giaffreda
رئیس فعالیت‌های تحقیقاتی اینترنت اشیا CREATE-NET
Jenny Fielding
سرمایه‌گذار در حوزه اینترنت اشیا