مرکز اینترنت اشیا ایران » درباره اینترنت اشیا » بیشتر بشناسیم

Andrew Thomas
iot
هم‌ بنیانگذار شرکت Skybell

اندرو توماس یکی از هم‌ بنیانگذاران شرکت Skybell است. این شرکت یکی از توسعه دهندگان زنگ‌های درب هوشمند ویدئویی مجهز به WiFi است. اندرو اخیراً توسط شرکت Inc.com به عنوان متخصص شماره 3 و یکی از برترین بازاریابان اینترنت اشیا در جهان شناخته و اعلام شده است. اندور توانست برای شرکت SkyBell بیش از 10 میلیون دلار ارزش‌ آفرینی کند. او علاوه بر اینترنت اشیا، روابط تجاری موفقی را نیز مدیریت کرده و در چندین مصاحبه تلویزیونی ملی و پادکستی حضور داشته است.

فعالیت ها:

  • بنیانگذار و مدیر ارشد درآمد در شرکت SkyBell از سال 2013 تا 2022

این شرکت یکی از پیشگامان ارائه زنگ های هوشمند است که به کاربر امکان می دهد از طریق گوشی همراه درب منزل خود را کنترل نماید. هنگامی که شخصی دکمه را فشار می دهد، زنگ درب هوشمند SkyBell هشداری را ارسال می کند و به کاربر امکان می دهد بازدیدکننده را از گوشی همراه  iOS و یا Android خود ببینید، بشنود و با او صحبت کند. حسگر حرکت و دسترسی بر اساس تقاضا، زنگ های درب تولیدی این شرکت را به هوشمندترین زنگ های مجهز به Wi- Fi موجود تبدیل کرده است.

  • مالک APT Digital از سال 2006 تا 2014

این مجموعه در ارائه خدمات بازاریابی دیجیتالی که شامل طراحی وب، بازاریابی مبتنی بر SEO و توسعه وب یا اپلیکیشن موبایل است، تخصص دارد.

  • مشاور استارتاپ‌ها و بخش درآمد شرکت‌ها از سال 2019 تا 2022
Richard Linger
مدیر بخش Technology Gateway موسسه فناوری Nimbus
Dr. Mazlan Abbas
مدیرعامل و هم بنیانگذار FAVORIOT
Raffaele Giaffreda
رئیس فعالیت‌های تحقیقاتی اینترنت اشیا CREATE-NET
Jenny Fielding
سرمایه‌گذار در حوزه اینترنت اشیا
Neal Forse
مدیر عامل WND