مرکز اینترنت اشیا ایران » درباره اینترنت اشیا » بیشتر بشناسیم

Matt Eyring
20190528_International Student Headshots_BS
فعال در حوزه اینترنت اشیا

مت متولد 1970 و دارای مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه یوتا و کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه هاروارد است. او یک مدیر متفکر و آینده نگر در حوزه اینترنت اشیا است. خدمات تاثیرگذار مت به شرکت ویوینت (Vivint) کمک کرد تا این شرکت بتواند تبدیل به یکی از پیشروان امنیت منازل هوشمند شود. از دیگر خدمات جدی مت می‌توان به بحث به چالش کشیدن وضعیت کنونی و آزمایش یک مدل توزیع جدید با همکاری شرکت Best Buy اشاره کرد.

مت ایرینگ به عنوان معاون اجرایی بخش فروش داخلی شرکت خانه هوشمند ویوینت که یکی از پیشروان ارائه سرویس در حوزه خانه‌های هوشمند در آمریکای شمالی است، فعالیت می‌کند. او در این سمت مسئولیت نظارت بر بازاریابی دیجیتالی شرکت، استراتژی‌های جدید و توسعه کسب و کار را بر عهده دارد. مت بنیان‌گذار مرکز نوآوری ویوینت است چرا که پیش از این به عنوان مسئول ارشد استراتژی و نوآوری این شرکت فعالیت می‌کرد. لازم به ذکر است که در سال 2015 شرکت ویوینت از طرف کمپانی Fast به عنوان یکی از 50 شرکت برتر در زمینه نوآوری معرفی شده است.

قبل از ویوینت، ایرینگ یکی از اعضای هیأت رئیسه کمپانی Innosight (یک تشکیلات مشاوره‌ای در زمینه استراتژی و نوآوری در سطح جهان) بود. او عملیات و استراتژی‌های جهانی، همچنین خدمات بهداشتی و نمونه بازارهای نوظهور را رهبری کرده است. مت ایرینگ و پروفسور کلایتون کریستنسن از دانشکده اقتصاد هاروارد، بنیان‌گذار این تشکیلات بوده‌اند.

مت ایرینگ در حال حاضر به عنوان یکی از اعضای مشاوران ملی رئیس جمهوری در دانشگاه یوتا و همچنین یکی از مشاوران کسب و کار این دانشگاه فعالیت می‌کند. او یکی از فارغ‌التحصیلان ممتاز این دانشگاه است و در نوشتن چند مقاله مطالعاتی دانشگاه هاروارد در زمینه کسب و کار مشارکت داشته است. علاوه براین، مت به عنوان یکی از نوآورترین افراد در زمینه کسب و کار از طرف کمپانی Fast شناخته شده و تاکنون صاجب امتیازاتی نیز شده است.

سوابق کاری:

– معاون اجرایی فروش داخلی شرکت ویوینت (نوامبر 2018 تاکنون)

– مسئول ارشد استراتژی و نوآوری شرکت ویوینت (نوامبر 2012 تا نوامبر 2018)

– مدیر شرکت Innosight ( 2001 تا نوامبر 2012)

– مدیر تولید شرکت Medtronic (1998 تا 2000)

– مشاور شرکت Monitor Deloitte (1992 تا 1996)

Translator: Ehsan Yavari

Richard Linger
مدیر بخش Technology Gateway موسسه فناوری Nimbus
Andrew Thomas
هم‌ بنیانگذار شرکت Skybell
Dr. Mazlan Abbas
مدیرعامل و هم بنیانگذار FAVORIOT
Raffaele Giaffreda
رئیس فعالیت‌های تحقیقاتی اینترنت اشیا CREATE-NET
Jenny Fielding
سرمایه‌گذار در حوزه اینترنت اشیا