مرکز تحقیقات اینترنت اشیا » اخبار IoT

مالکیت های Xura برای بالا بردن ترافیک مشتری در IoT و 5G

Xura ارائه دهنده امنیت ، پیام رسانی و کسب درآمد
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید

مالکیت های Xura برای بالا بردن ترافیک مشتری در IoT  و 5G


 

به گفته  Xura آنها اخیرا اعلام کردند مالکیت  دو کمپانی جدید  را بدست آوردند که  به مشتریان اجازه خواهند داد تا رشد نمایی ترافیک را از اینترنت اشیا و اپلیکیشن های 5G مدیریت کنند

Xura یک ارائه دهنده ارتباطات جهانی و سرویسهای دیجیتال است. که Mitel Mobility  و  Ranzure Networksرا با هدف ایجاد یک راه حل 5G-ready که میتواند برای طیف گسترده ای از اپلیکیشن ها به کار گرفته شود خریداری کرده. که آن شامل  پست صوتی، ویدئو، پیامرسانی ، دسترسی  به رادیو، انتقال صدا روی بستر وای فای و البته اپلیکشن های  IoT میشود.

Mitel Mobility بخش عملیات تلفن همراه Mitel Networks است و به گفته TechCrunch با مبلغ 385 میلیون دلار به Xura واگذار شد. Ranzure تکنولوژی دسترسی رادیویی 5G را توسعه داده است و موسس آن Pardeep Kohli است که البته قبلا مدیر عامل Mitel Mobility بود و Xura  وی را به عنوان مدیر عامل جدید منصوب کرد.

وی گفته : “من افتخار دارم که در این زمان مهم Xura و شرکت  ترکیب شده با آن را رهبری کنم. هر دو شرکت Xura  و  Mitel Mobile میراث قوی از نوآوری بازار پیشرو و تعهد به موفقیت مشتری را دارند. کمپانی جدید ما یک راه حل مبتنی بر نرم افزار و  کاملا  مجازی را در هر لایه از شبکه زیر ساخت تلفن همراه تنظیم میکند که شامل دسترسی رادیویی ، packet core و اپلیکیشن های 5G  میشود.”

به گفته مدیران  آنها مشتاقانه منتظرند ببینند که سه شرکت نیروهای خود را ترکیب کنند. Xura ارائه دهنده امنیت، پیام رسانی و کسب درآمد باشد. Mitel Mobileخدمات مختلف تلفن همراه را عرضه کند و Ranzure تکنولوژی شبکه دسترسی رادیویی 5G را ارائه کند.

Kohli میگوید :”ما میتوانیم تنها ارائه دهنده راه حل pure-play ، بدون منافع مشخص در نگهداری و ارتقا راه حل های اختصاصی باشیم.  ما مشتاقیم که با مشتریان به منظور رسیدن به بهروری عملیاتی همکاری کنیم بعنوان فراهم کننده رشد نمایی ترافیک که صنعت IoT و اپلیکیشن های 5G به ارمغان خواهند آورد.

Siris Capital خریدار اصلی Mitel Mobility  و  Ranszure است که مالک Xura است و به زودی در این سال Polycom را تصاحب میکند

قرار داد در فصل اول 2017 بسته میشود.

 Xura ارائه دهنده امنیت ، پیام رسانی و کسب درآمد

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و دستاوردهای ایران و جهان در زمینه هوشمندسازی و اینترنت اشیا می توانید عضو باشگاه خبری ما شوید.

این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
17 تا 19 اسفند 1400