مرکز تحقیقات اینترنت اشیا » اخبار IoT

ایجاد پیشرفت هایی در اپلیکشن ها و فناوری اینترنت اشیا توسط مهندسان و دانشمندان امریکایی که به خدمات نوینی دست یافته اند

پیشرفت اینترنت اشیا توسط NI

 

ایجاد پیشرفت هایی در اپلیکشن ها و فناوری اینترنت اشیا توسط مهندسان و دانشمندان امریکایی که به خدمات نوینی دست یافته اند


به تازگی، موسسهNI  مرکزتحقیقاتی  و فناوری ارتباطات صنعتی خود را در استین تگزاس دایر کرده است. این مرکز بر سیستم های هوشمند با هدف ایجاد ارتباط سیستم های عملیاتی و فناوری اطلاعات برای کمپانی هایی که با این نوع سیستم ها کار می کنند،متمرکز شده است .از دیدگاه تخصصی کار در این مرکز بر (منابع مستقل انرژی) کنترل کننده و ارتباط ان ها،کنترل پیشرفته برای تولید ،نظارت بر دارایی برای تجهیزات سنگین تمرکز دارد. اصلی ترین مشخصه ی  مرکز تحقیقاتی صنعت اینترنت اشیا ایجاد راهی برای ترویج همکاری بین کمپانی های متفاوت برای ارتقا قابلیت های همکاری است، که این امربه نوبه ی خود برای ایجاد جهشی بزرگ در این گونه صنایع تا زمانی که اینترنت اشیا به نهایت توانمندی های خودش در این ضمینه نایل نشود، چالش اساسی خواهد بود. این مجموعه اذعان دارد  کمپانی ها با تخصص در پروتکل های ارتباطی ،سخت افزار های کنترل کننده،ادوات 0.1عوامل پردازش کننده ،نرم افزار های برنامه نویسی، توانایی این را دارند که با مشارکت خود به راهکارهای اتخاذی برای بر اورده کردن نیاز های مشتری ، اعتبار بخشی کنند که می تواند به طور چشمگیری راه بهره برداری بنگاه های تجاری را تغییر دهد. اسامی قابل توجهی در این فضا در اپانسری این مرکز شرکت دارند.که سرمایه گذاری هولت پکارد ،سیسکو و اینتل و دوازده شرکت دیگر راشامل می شود .

جمی اسمیت مدیر بخش تجارت و تکنولوژی NIگفت: ما از مشارکت قوی با کمپانی های دارنده ی تکنولوژی های جهانی، مفتخریم.این فناوری  یک مورد از ارائه کار در این زمینه برای تکنولوژی های جدیداست، که می تواند به همه کمپانی ها برای ترویج نو اوری های جدیدشان برای سیستم های برق رسانی و توزیع برق ، تولید ،نظارت سالم بر دارایی و چندین صنعت دیگر ،کمک کند.

Niدر نظر دارد مرکز را به یک ارایه دهنده خدمات برای تکنولوزی IOT صنعتی ،راه حل ها و ساختمان بندی این گونه سیستم ها ، مبدل کند.این به نوبه ی خودشامل نمایش های زنده مثل کنسرسیوم اینترنت صنعتی ،کمک به کمپانی های شرکت کننده برای ترویج راه حل های نواورانه و ایجاد بحث و تبادل نظر با متخصصان I OTمی شود که همه و همه با هدف حل مشکلات دنیای واقعی خواهد بود.

پیشرفت اینترنت اشیا توسط NI

 

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و دستاوردهای ایران و جهان در زمینه هوشمندسازی و اینترنت اشیا می توانید عضو باشگاه خبری ما شوید.

این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید