مرکز تحقیقات اینترنت اشیا » اخبار IoT

همکاری مایکروسافت وIoT C3 به منظور تسریع هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در تجارت

IoT C3
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید

 

همکاری مایکروسافت وIoT C3 به منظور تسریع هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در تجارت


 همکاری ای استراتژیک میان مایکروسافت و C3 IoT ، به ایجاد راهکار “باهم – بهتر ” و نوآوری های بازار پسندی ختم میشود که توسعه ی برنامه ی تجاری اینترنت اشیا و هوش مصنوعی را تسریع میکند .

راهکار “باهم بهتر ” که شامل پلتفرم C3 IoT ( یک PaaS ، با کد های کوچک و بازده بالا ، برای مقیاس گذاری هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در سراسر موسسات (تجارت ها /enterprises) ) میشود ، کاملا با Azure مایکروسافت ، یکپارچه شده تا بتواند روی آن اجرا شود . همکاری مایکروسافت و C3 IoT به مصرف کنندگان اجازه میدهد ، برنامه های مبتنی بر هوش مصنوعی را ، با سرعت بیشتری  ، برای موارد استفاده ی تغییر شکل دهنده ای همچون  نگهداری پیش بینی کننده ی AI ، بهینه سازی داینامیکی انبار ، سلامت و CRM ؛ تنظیم  کرده و گسترش دهند .

وقتی که فراهم آورنده ی “ابر” ، ترجیها مایکروسافت آژور باشد ، رابط کاربری C3 IoT راهکار های تجاری هوشمند تری را در راستای افزایش ارزش مشتری ، ارائه میکند . رابط کاربری C3 IoT هم اکنون روی مایکروسافت آژور در دسترس بودی و با چندین سرویس مایکروسافت آژور ، همچون Azure IoT Hub و یادگیری ماشین آژور ، سازگاری کامل دارد .

در رابطه با این همکاری ، مدیر عامل  C3 IoT ، م.سیبل اذعان داشت : با ترکیب بازار قوی مایکروسافت ، قدرت فوق العاده ی آژور و قابلیت های پلتفرم هوش مصنوعی C3 IoT ، با استفاده از هوش مصنوعی و اینترنت اشیا ،رایانش ابری ارتجاعی را در سطح جهانی ، به شکل چشم گیری شتاب خواهیم بخشید .

جادسون آلثوف ، مدیر تجارت تبلیغاتی جهانی مایکروسافت اضافه کرد : “هوش مصنوعی ، با تواناییش در قدرت بخشیدن به شرکت ها ، اجتماعات و اقتصاد ها ، برای به دست آوردن اهدافشان ،  یکی از دگرگون شونده ترین الگو های فن آوری عصر ماست . فن آوری ثابت شده C3 IoT و روابط قوی آنها با مشتری هایشان ، آنها را به شرکای ایده آل ما در توسعه راهکار های مبتنی بر هوش مصنوعی ساخته شده روی ابر های هوشمند ، تبدیل کرده است” .

مایکروسافت مشخصا در ضمینه ی اخیر مشغول بوده است (توسعه راهکار های مبتنی بر هوش مصنوعی ساخته شده روی ابر های هوشمند) . هفته ی گذشته ، این شرکت سرمایه گذاری 5 میلیارد دلاری خود را در اینترنت اشیا ، طی چهار سال آینده اعلام کرد و هدف آنرا ” فراهم آوری توانایی دگرگون کردن تجارت های مشتریان توسط خودشان و دگرگون کردن دنیا در چشم انداز کلی ، با راهکار های متصل شده ” خواند .

در این میان ، مایکروسافت همکاری خود را با  electric lmp، فراهم آورنده ی اتصالات IoT (آستانه- به – موسسه ایمن) ، در راستای ایمن سازی IoT آغاز کرد . به عنوان بخشی از این همکاری ، پلتفرم اینترنت اشیای electric lmp ، سرویس های مدیریت شده ی مبتنی بر آزور را ، به منظور شتاب دهی به توسعه های IoT، در ابرهای شخصی و عمومی ارائه میکند .  

IoT C3

 

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و دستاوردهای ایران و جهان در زمینه هوشمندسازی و اینترنت اشیا می توانید عضو باشگاه خبری ما شوید.

این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
17 تا 19 اسفند 1400