مرکز تحقیقات اینترنت اشیا » اخبار IoT

 صندوق نوآوری و شکوفایی همچنان پیش قدم در حوزه­ فناوری­ های نوین

internet of things bootcamp
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید

 

 صندوق نوآوری و شکوفایی همچنان پیش قدم در حوزه­ فناوری­ های نوین


  میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی از جامع­ ترین دوره اینترنت اشیا کشور با عنوان IoT Bootcamp 98

امروزه در اکثر کشورهای پیشرفته دنیا نام مراکزی به عنوان عاملان تحول در اقتصاد دیجیتالی به چشم می­خورد. نقش این مراکز در شکوفایی و رشد بازارهای نوین به حدی نمایان شده، که تبدیل به الگویی در سراسر دنیا شده است. بی­ تردید شرایط همکاری و بسترسازی انجام شده توسط این مراکز زمینه را برای خلاقیت علاقه­ مندان و متخصصان یک کشور فراهم می­ آورد.

در ایران نیز صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری توانسته است با دیدگاه جامع و روشن مدیران خود شرایط ایده ­آلی را در جهت تقویت هرچه بیشتر بخش استارتاپی کشور فراهم نماید.

از جمله اقدامات درخشانی­ که این نهاد دولتی در سال جاری انجام داده است، میزبانی از جامع­ ترین دوره آموزش مهارت­ محور اینترنت اشیا کشور در تابستان است. این دوره با همکاری ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز تحقیقات اینترنت اشیا، مرداد و شهریور امسال در حال انجام بوده و  بیش از 50 نفر از جوانان مستعد و با انگیزه کشور در حال یادگیری، در آن هستند.

ایجاد فضای استارتاپی و کار گروهی، محیطی کاملا آرام و بدون دغدغه برای تیم­ های حاضر در این بوت­ کمپ شکل گرفته که زمینه را برای کار عملیاتی و مفید فراهم نموده است.

در پایان این دوره برنامه ه­ای برای ارائه محصولات نمونه خروجی از عملکرد تیم­ ها به سرمایه­ گذاران و شتابدهنده­ های معتبر کشور تدارک دیده شده تا ماحصل این تلاش دو ماهه تشکیل شرکت­های خلاق و محصولات دانش­ بنیان در جهت افتخار آفرینی کشور عزیزمان ایران باشد.

منبع خبر: مرکز تحقیقات اینترنت اشیا

internet of things bootcamp

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و دستاوردهای ایران و جهان در زمینه هوشمندسازی و اینترنت اشیا می توانید عضو باشگاه خبری ما شوید.

این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
17 تا 19 اسفند 1400