مرکز تحقیقات اینترنت اشیا » اخبار IoT

همکاری معاونت‏ علمی و فناوری ریاست جمهور، مرکز تحقیقات اینترنت اشیا و دهکده هوشمند

Tafahom 2
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید

همکاری معاونت‏ علمی و فناوری ریاست جمهور، مرکز تحقیقات اینترنت اشیا و دهکده هوشمند

همکاری معاونت‏ علمی و فناوری ریاست جمهور، مرکز تحقیقات اینترنت اشیا و دهکده هوشمند.

عقد تفاهم نامه همکاری سه جانبه میان ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز تحقیقات اینترنت اشیا و دهکده هوشمند در مراسم اختتامیه بوت کمپ اینترنت اشیا 99.

Tafahom 1

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش امکانات نوین همچون اینترنت و گوشی های هوشمند و برنامه های موبایل و استفاده از اینترنت اشیاء در میان عموم مردم، خدمات جدیدی در حوزه های مختلف نمود پیدا خواهد کرد و حوزه خدمات شهروندی شهری و روستایی نیز از این موضوع مستثنی نیست.

استارت آپ دهکده هوشمند نیز تلاش دارد با گسترش خدمات الکترونیک در حوزه کسب و کار و گردشگری و معرفی جاذبه های منطقه ای گستره ی اطلاع رسانی را وسیعتر و دید مردم را نسبت به فرصت های ایجاد شده باز تر کند تا بر این اساس کسب درآمد برای روستاییان ایجاد نماید.

Tafahom 3

از این رو با توجه فعالیت های مرکز تحقیقات اینترنت اشیا در حوزه هوشمندسازی به عنوان یکی از بازیگران فعال این حوزه و حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طرح های فناورانه و هوشمند، تفاهم نامه ای میان ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و مرکز تحقیقات اینترنت اشیا و دهکده هوشمند در راستای ارائه خدمات شهروندی شهری و روستایی به صورت هوشمند و مبتنی بر اینترنت اشیا حین برگزاری مراسم اختتامیه بوت کمپ اینترنت اشیا 99 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی منعقد گردید.

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و دستاوردهای ایران و جهان در زمینه هوشمندسازی و اینترنت اشیا می توانید عضو باشگاه خبری ما شوید.

این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
17 تا 19 اسفند 1400