رابین دوک وولی

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Beecham Research Limited


 رابین دوک وولی

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Beecham Research Limited

رابین یک تحلیلگر و مشاور بازار با تجربه بسیار و دارای سابقه ای از مدیریت ارشد در صنعت تولید فناوری پیشرفته است. او نزدیک به 40 سال در صنعت مخابرات و فناوری اطلاعات تجربه دارد. بیش از 18 سال در زمینه های تجاری از جمله تجزیه و تحلیل سیستم های فناوری اطلاعات ، مدیریت بازاریابی ، مدیریت فروش و سپس مدیریت عمومی در شرکت های  ارائه دهنده فناوری بین المللی مشغول به کار بود. وی قبل از تاسیس Beecham Research و برای بیش از 20 سال  در زمینه مشاوره و تجزیه و تحلیل بازار از جمله مدیر تحقیقات در گارتنر و دیتاکوئست و دیگر شرکت ها فعالیت می کرد. وی از سال 2001  تا کنون بر روی بازار دستگاه های متصل اینترنت اشیا و M2M تحقیق می کند و در عرصه بین المللی از پیشگامان  در این زمینه  محسوب می شود.

رابین دوک مسئول بخش تکنولوژی Beecham Research

 

رابین مدرک کارشناسی خود را در رشته الکترونیک دریافت کرد و به دنبال آن مدرک کارشناسی ارشد خود را در زمینه مطالعات تجاری و مدیریت از دانشگاه وارویک در انگلستان اخذ نمود.

رابین در حال حاضر مسئول بخش تکنولوژی Beecham Research است. این شرکت در انگلستان مستقر و وظیفه آن ارائه  استراتژی توسعه، یکپارچه سازی سرویس ها برای ادغام و کسب سود در بازار اینترنت اشیا و M2M است می باشد.

فعالیت ها:

مهارت ها:

 

https://www.linkedin.com/in/robin-duke-woolley-1558084/