ماکروسافت نسخه عمومی بتا  Azure IoT Edge را منتشر می­کند


ماکروسافت اعلام کرد نسخه بتا عمومی Azure IoT Edge بر روی دستگاه های ابری هوشمند فعال می­شود. سیسکو از راه­اندازی سرمایه مالی لازم برای شهرهای هوشمند خبر داد و قصد دارد در حدود یک میلیارد دلار سرمایه گذاری کند.

مایکروسافت Azure IoT Edge را در بتا عمومی منتشر می کند

ماکروسافت این نسخه را با قابلیت پردازش داده ها یا انجام کاری بر روی دستگاه های iot ارائه کرده است . مثلا با ایجاد یک خط لوله داده پیچیده در Azure IoT Edge ، داده در داخل خود دستگاه iot  ساخته شده و برای اجرای آن از ترکیبی از یادگیری ماشین Azure، تجزیه و تحلیل جریان Azure، عملکرد Azure و یا قسمتی از سه کد اجرا شود.  مرکز Azure IOT در یک فضای ابری پیکره بندی و ایجاد شده است و دستگاه ها با این سرویس ها بهم متصل وارتباط پیدا می­کنند. Azure IoT Edge بر روی چندین سیستم عامل و سخت افزار اجرا می شود و به توسعه دهندگان این اجازه را می دهد که برنامه های خود را در C#, C and Python بنویسند.

سیسکو سرمایه لازم برای شهرهای هوشمند را راه اندازی می­کند.

سیسکو برنامه مالی  را به اجرا درآورده است تا به گفته این شرکت با آن بتوان بر موانعی که بر سر راه شهرها برای گذار به سمت هوشمند شدن است فائق آمد.این برنامه ی شتاب دهنده سرمایه گذاری زیر ساخت شهری، با  ابزارهای مالی متفاوتی،برای مثال زیرساخت سنتی یا با سرمایه گذاری به روش حقوق صاحبان سهام و بدهی در حمل و نقل عمومی، یک میلیارد دلار سرمایه تولید می کند.مبلغ سرمایه این شتاب دهنده  از مشارکت Cisco Capital با شرکت سهامی خاص Digital Alpha Advisor و سرمایه گذاران صندوق بازنشستگی AGP Asset Management  و Whitehelm Capital تامین می شود.

پشتوانه برای Dresden به عنوان مرکز IOT

Dresden شهری است به عنوان یک مرکز نوآور در آلمان که در سطح جهانی به عنوان یک مرکز IOT نامبرده می شود که در طول چند سال آینده گروه های تکنولوژی بین المللی و موسسات تحقیقاتی مانند Globalfoundries، Infineon، Bosch ، Fraunhofer-Gesellschsft  و German Aerospace Center(DLR) و مرکز آلمانی  در حال سرمایه گذاری حدود 4.5 میلیارد یورو  برای معرفی و ترویج و توسعه و تولید پردازنده های مدرن و سنسورها و ماژول های ارتباطی 5G تلفن همراه و توسعه ابزارهای نرم افزاری جدید و سیستم عامل های IOT می باشد.

USC به یک کنسرسیوم جدید IOT هدایت می کند

 با هدف طراحی و تست توسعه و استقرار سیستم های  IOT برای مناطقی از جمله شهر لس انجلس و ساکنین منطقه و صنایع محلی برگزار گردید. این کنسرسیوم محیطی را برای توسعه دهندگان برنامه های کاربردی قابل اعتماد، سازندگان دستگاه ها و ارائه کنندگان ارتباطات و خدمات ارزش افزوده ایجاد می کند تا باعث بهبود جریان اطلاعات برای زندگی ساکنین جامعه شود. برنامه های تولید شده توسط اپلیکیشن  I3 شامل برنامه های کاربردی برای هدایت اتش نشانان به یک طبقه در یک ساختمان سوخته شده با آگاهی کامل از زیرساخت های ساختمان باشد. برنامه های IOT برای بهبود فعالیت های اقتصادی مثل نشان دادن ترافیک سنگین در اطراف یک رستوران باشد.

جزئیات خودکار سازی منحصر به فرد Rockwell برنامه مهارتی IOT برای جانبازان

آکادمی پیشرفته  Rockwell  به دنبال آموزش مجدد سربازان بازنشسته آمریکایی برای کمک به کاهش کمبود مهارت های IOT خواهد بود که در این برنامه 12 هفته ای میتوانند نحوه به کارگیری و برنامه ریزی فناوری IOT را یاد گرفته که با تجربه عملی در مرکز Rockwell در شهر Mayfield Heights, Ohio ترکیب می شود.

 

مایکروسافت Azure IoT Edge را در بتا عمومی منتشر می کند