صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

چارلی کیندل


 

چارلی کیندل ، متولد سال ۱۹۳۰ میلادی و کارشناس مهندسی سیستم ها از دانشگاه آریزونا (سال‌های ۱۹۹۰-۱۹۸۵)

کیندل مدیرعامل شرکت IBM و موسس سیستم کیندل (یک کمپانی آمریکایی) است که سرویس های مدیریتی و مشاوره تکنولوژی برای اتوماسیون خانه ها، موبایل و شرکت های توسعه دهنده اکوسیستم و همچنین صنعت خدمات مالی را ارائه می دهد.

کیندل، یک یونیت خانه هوشمند در سال 2016 خلق کرد و کمک کرد تا قابلیت های تکنولوژی صوتی آمازون داخل خانه هوشمند رشد و پیشرفت داشته باشد.

آمازون اکو و همکار صوتی الکسا نخستین مصرف کننده های انبوه موفق در خانه های هوشمند بودند. با تاکید بر صوت به عنوان یک رابط کاربری، کیندل و آمازون دوباره تعریف کردند که چگونه مصرف کنندگان زندگی روزمره خود را درگیر می کنند.

تفکر رو به جلو و رشد سریع کیندل و آمازون، رقبای آن ها را در حالت دست کشیدن قرار داد. الکسای آمازون، داغ ترین نوآوری در اینترنت اشیا است و چارلی کیندل مسئولیت آن را به عهده دارد.

برخی از فعالیت‌ها:

معاون ارشد محصولات و خدمات در شرکت control4 از تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۸

عضو هیات مشورتی شرکت TIP Solutions Inc از سال ۲۰۱۲

۲۱ سال فعالیت در مایکروسافت و ۵ سال فعالیت در آمازون

سازنده و توسعه‌دهنده الکسای آمازون

موسس و مدیرعامل BizLogr

سرمایه‌گذار فرشته، منتور و مشاور در اکوسیستم استارت‌آپی سیاتل

پروژه‌هایی از شرکت ماکروسافت که آقای کیندل در آن‌ها حضور داشت:

Premier Support

Internet Explorer

ActiveX

Windows NT

Windows home networking Windows Media Center Windows Home Server Windows Phone 7

اختراعات:

سیستم برنامه‌ریزی مبتنی بر اولویت برای سرور - سال ۲۰۱۳

کنترل از راه دور با استفاده از پیام لحظه‌ای - سال ۲۰۰۶

دانلود خودکار نرم‌افزار از یک شبکه رایانه‌ای - سال ۲۰۰۱

تکنولوژی‌های به اشتراک‌گذاری هوشمند برای پردازش خودکار اطلاعات دیجیتال

- تاریخ ثبت ۲۰۰۷

راه ارتباطی: صفحه لینکدین

https://www.linkedin.com/in/ckindel

 

ckindel

 

دکتر Shahid Raza


دکتر Shahid Raza  مدرک دکترای امنیت شبکه های حسگر بیسیم را از دانشگاه Malardalen سوئد اخذ نموده و هم اکنون به عنوان کارشناس امنیت سایبری در موسسه RISE SICS  مشغول به فعالیت است. او در سال های اولیه فعالیت خود به تدریس زبان های برنامه نویسی و سیستم ها و فناوری های چند رسانه ای در موسسه فناوری اطلاعات COMSATS  در پاکستان پرداخته و پس از آن مرکز تحقیقاتی SEC را در سوییس تاسیس نموده است. همچنین او با گروه NES که یکی از بهترین گروه های فعال در حوزه اینترنت اشیا در اروپا به شمار میرود همکاری کرده و سابقه مشارکت در پروژه های "سیستم های شبکه ای"، "همکاری بیشتر اشیا متصل" و "معرفی شبکه های حسگر" را داشته است.

او در پروژه های متعددی در زمینه اینترنت اشیا نظیر پروژه Eurostars SecureIoT (طرح ایجاد امنیت مبتنی بر تاییدیه برای منابع محدود اینترنت اشیا)، NobelGrid (طراحی مدل های درآمدساز و جدید کسب و کار برای شبکه های هوشمند انعطاف پذیر)،  SeCThings  ( طراحی پلتفرم ابر حسگر باز برای اینترنت اشیای تعاملی)،  INSECT ( معرفی راه حل های یکپارچه برای اینترنت اشیا)،  GINSENG ( طرح کنترل عملکرد شبکه های بیسیم) و طراحی نرم افزار contiki ( طراحی سیستم عاملی برای دستگاه های اینترنت اشیا توسط تیم RISE SICS) مشارکت داشته و به عنوان ویراستیار مجله اینترنت اشیا IEEE فعالیت دارد.

دکتر Raza  در دوران کاری خود مقالاتی با عناوین "ایجاد اینترنت اشیا با استفاده از بلوتوث هوشمند و شبکه های ادهاک"، "Axiom – امنیت مبتنی بر پروتکل DTLS در ارتباطات گروهی اینترنت اشیا" و "ترکیب ذخیره سازی محرمانه با چارچوب ارتباطات برای اینترنت اشیا"  را در مجلات امنیت و شبکه های ارتباطی، Elsevier  وACM  منتشر کرده و کتاب های "سیستم های سایبری-فیزیکی" و "کاربردهای اینترنت اشیا از تحقیق و نوآوری در بازار تا گسترش آن" را تالیف کرده است.

او در طی دوران فعالیت خود جهت سخنرانی به کنفرانس ها، و نشست های علمی و متعددی نظیر دوازدهمین کنفرانس امنیت آینده ( با موضوع اینترنت اشیا و امنیت ان)، کنفرانس هفتگی اینترنت اشیا 2017 ( با محوریت حفظ امنیت دستگاه های محدود شده از طریق آدرس دهی) دعوت شده و یک مصاحبه با رادیوی سوئد با موضوع امنیت اینترنت اشیا انجام داده است. او همچین به عنوان عضو هیئت اجرایی در چهارمین کنفرانس جهانی اینترنت اشیا IEEE (فوریه 2018، سنگاپور)، سومین کنفرانس بین المللی اینترنت اشیا، کلان داده و امنیت( مارس 2018،پرتغال) و ششمین نشست بین المللی امنیت و حفظ حریم شخصی در اینترنت اشیا( دسامبر 2017،چین) مشارکت دارد.

دکتر شهید رضا

 

جل وان گامپل


 

جل وان گامپل، یک مهندس علوم کامپیوتر، کارآفرین و بنیانگذار شرکتThinkNexT  است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی تخصصی علوم کامپیوتر، سیستم های توزیع و الکترونیک است. پس از فارغ التحصیلی، جل کار خود را به عنوان یک مشاور در ALTRAN، واقع در شرکت انرژی بلژیک Electrabel    (GDF سوئز) جهت رهبری پروژه فناوری اطلاعات آغاز نمود.

در سال 2011 جل در تاسیس شرکت ThinkNexT همکاری نمود. ThinkNexT متخصص در نرم افزار و برنامه های کاربردی اینترنت اشیا است که بر حجم بالای کاربر و مقادیر زیاد داده به کارگرفته شده در محیط های بحرانی تمرکز دارد. در ThinkNexT  جل مسئول طراحی معماری، تحقیق درخصوص زیرساخت ها و توسعه است. در طول سال های گذشته، ThinkNexT   پروژه هایی را در زمینه آب و برق، حمل و نقل هوایی و مراقبت های بهداشتی انجام داده است. در این میان، می توان از برخی مشتریان آنها شاملEneco   بلژیک، دانشگاه ماستریخت هلند و نیروی هوایی ایالات متحده نام برد.

 

گرنت نومان


گرنت نومان

مدیر توسعه کسب و کار انگلستان ، کمپانی *LeamonBeat

یکی از برجسته ترین افراد در زمینه فروش و بازاریابی با رکوردهای موفقیت آمیز جهانی در بخش های سنسور، SaaS، M2M، IoT، ارتباطات داده ها و تجهیزات شبکه، ارائه یک رکورد مستقل از فروش، حاشیه و رشد سود. تغییر روش های ایجاد خطوط سودآور کسب و کار در بازارهای جدید با ایجاد استراتژی های مبتکرانه بر اساس تحلیل صدا. با استفاده از مهارت های ارتباط استثنایی که به طور مداوم موفقیت آمیز بوده است.

فعال در زمینه :

راه حل های سنجش گاز،  توسعه تجارت جهانی به وسیله اینترنت اشیا در زمینه سنسورهای C02، شبکه های انتقال - مدیر فروش شبکه EMEA در زمینه های ارتباط ماشین با ماشین، اترنت و فیبر، فعالیت زیاد در بخش ارتباطات ماشین با ماشین در حوزه اینترنت اشیا

دستاوردهای ویژه در محیط بازاریابی به شرح زیر است:

  • افزایش سود تا 600٪
  • فروش دو سالانه
  • حاشیه های بهبود یافته تا 9٪
  • ارائه برنامه های کانال نوآورانه برای راندن رشد
  • برداشت هزینه های عملیاتی 50٪
  • اجرای دستورالعمل های استراتژیک روشن از طریق تجزیه و تحلیل کسب و کار دقیق
  • ایجاد راهکارهای جدید بازاریابی دیجیتال جدید

گرنت نومان، بیشتر بشناسیم اینترنت اشیا

 

*Lemonbeat: توسعه دهنده  تجاری اینترنت اشیا در حوزه‌های نرم افزار و سخت افزار

بیشتر بشناسیم نیلز هرزبرگ

نیلز هرزبرگ


نیلز هرزبرگ (Nils Herzberg) در سال 1997 پس از اتمام تحصیلات خود در رشته مهندسی هوافضا و مدیریت MBA، کار خود را در کمپانی SAP آغاز نمود و هم اکنون به عنوان معاون ارشد و مدیر بخش استراتژی های بازاریابی اینترنت اشیا این کمپانی مشغول به فعالیت است.

نیل هرزبرگ به عنوان مدیر بخش استراتژِی این کمپانی مسئولیت مدیریت راه حل های اینترنت اشیا، ارائه استراتژی های ورود به بازار، تشخیص نیازهای مشتری، اعتبار سنجی و تجاری سازی پروژه های مختلف اینترنت اشیا را بر عهده دارد.

نیلز هرزبرگ فعال در حوزه اینترنت اشیا

بیشتر بشناسیم

تازه ها

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

Iran presidential 90 90  satba 90 90  modiriat sanati 90 90  zand 90 90  lorestan 90 90  yazd 90 90  shahr bank 90 90  AVA 90 90  civilica 90 90  Hamrasta 90 90