صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

رابین دوک وولی

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Beecham Research Limited


 رابین دوک وولی

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Beecham Research Limited

رابین یک تحلیلگر و مشاور بازار با تجربه بسیار و دارای سابقه ای از مدیریت ارشد در صنعت تولید فناوری پیشرفته است. او نزدیک به 40 سال در صنعت مخابرات و فناوری اطلاعات تجربه دارد. بیش از 18 سال در زمینه های تجاری از جمله تجزیه و تحلیل سیستم های فناوری اطلاعات ، مدیریت بازاریابی ، مدیریت فروش و سپس مدیریت عمومی در شرکت های  ارائه دهنده فناوری بین المللی مشغول به کار بود. وی قبل از تاسیس Beecham Research و برای بیش از 20 سال  در زمینه مشاوره و تجزیه و تحلیل بازار از جمله مدیر تحقیقات در گارتنر و دیتاکوئست و دیگر شرکت ها فعالیت می کرد. وی از سال 2001  تا کنون بر روی بازار دستگاه های متصل اینترنت اشیا و M2M تحقیق می کند و در عرصه بین المللی از پیشگامان  در این زمینه  محسوب می شود.

رابین دوک مسئول بخش تکنولوژی Beecham Research

 

رابین مدرک کارشناسی خود را در رشته الکترونیک دریافت کرد و به دنبال آن مدرک کارشناسی ارشد خود را در زمینه مطالعات تجاری و مدیریت از دانشگاه وارویک در انگلستان اخذ نمود.

رابین در حال حاضر مسئول بخش تکنولوژی Beecham Research است. این شرکت در انگلستان مستقر و وظیفه آن ارائه  استراتژی توسعه، یکپارچه سازی سرویس ها برای ادغام و کسب سود در بازار اینترنت اشیا و M2M است می باشد.

فعالیت ها:

  • مدیر عامل شرکت Beecham Research : ژانویه 2008 تا کنون

مهارت ها:

  • ارتباطات M2M
  • مدیریت استراتژی
  • دستگاه های موبایل

 

https://www.linkedin.com/in/robin-duke-woolley-1558084/

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی وزارت نیرو ساتبا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی صنایع ارتباطی آوا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سیویلیکا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی فن بازار    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی همراستا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه لرستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری پردیس    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سماتک    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی بانک شهر        تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه زند شیراز    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سازمان مدیریت صنعتی