صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

انتخاب "بوت کمپ اینترنت اشیا" به عنوان برترین رویداد سال


 بر اساس  نظرسنجی انجام شده در سومین دوره پردیس سامیت پارک فناوری پردیس که به همت مرکز نوآوری و شتابدهی این پارک انجام شد.

 

  رویداد پردیس سامیت:

پردیس سامیت با هدف گردهمایی و ایجاد هم افزایی میان فعالان اکوسیستم استارتاپی کشور در حوزه های مختلف فناوری، سالانه  با حضور برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی، تسهیل گران رویداد، مربیان آموزشی و شتابدهندگان، توسط پارک فناوری پردیس و مرکز نوآوری و شتابدهی برگزار می­گردد و بستری مناسب برای تبادل تجربیات جهت برگزاری رویدادهایی با سطح کیفی بیشتر ایجاد می­کند.

 

پردیس سامیت 2020 برگزار شد iotiran

 

 

رویداد 2020 (بهمن 1398):

همچنین در سومین دوره پردیس سامیت، فرآیند نظرسنجی از مخاطبین جهت انتخاب برترین رویداد و دوره ­های سال 98 بعمل آمده و بوت کمپ اینترنت اشیا در میان رویدادهای آموزشی در سطح کشور با کسب بیشترین آرا به عنوان برترین رویداد سال از دیدگاه مخاطب معرفی شد. سید داوود متولی دبیر برگزاری رویداد پردیس سامیت ۲۰۲۰ در این خصوص گفت:

به طور کلی هدف از شکل گیری پردیس سامیت به این دلیل بود که جای خالی یک رویداد در اکوسیستم کارآفرینی به شدت حس می شد. کسانی که در اکوسیستم کارآفرینی بازیگران اصلی هستند، کجا دور هم جمع شوند، انتقال تجربه داشته باشند، شبکه سازی اتفاق بیفتد، انتقال دانش صورت گیرد و اساس روابط صمیمی­تر شود. ایشان با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۵۰۰ رویداد کارآفرینی را حمایت کرده ایم، گفت: جرقه اولیه رویداد سامیت از سال ۹۶ زده شد و هدف اصلی آن هم‌افزایی و ارتقای آموزش در حوزه کارآفرینی و شتاب‌دهی است.

pardisummit

 

ایشان اضافه کردند، زمانی که ارتباط بین دولت و بخش خصوصی بهتر تعریف شود، جریان کاری روان­تر می شود و یکی از رسالت­های پردیس سامیت نیز همین موضوع است و طی دو سالی که این رویداد برگزار گردیده، این موضوع اتفاق افتاده و روابط ایجاد شده بین بخش خصوصی و دولتی خیلی متفاوت تر از روابط یک طرفه بالا سری و نگاه بالا به پایین بوده و سعی بر این بوده این مشکل که بخش خصوصی، بخش دولتی را قبول نداشته باشد و یا بالعکس برطرف گردد.

 motevalli iotiran

مدیر مرکز شتابدهی و نوآوری پارک فن آوری پردیس در مورد اولین نظرسنجی رویدادهای برگزار شده در کشور گفت:

در پردیس سامیت امسال بحث نظرسنجی در مورد بهترین رویداد یک سال اخیر را داشتیم و با توجه به دسته بندی های انجام شده مشخص گردید، چه رویدادی در هر دسته برترین بوده که البته هیجان خاص خودش را داشت. لازم به ذکر است که تا کنون در کشور نظرسنجی به این صورت وجود نداشته و برای اولین بار در ایران و توسط مرکز شتابدهی و نوآوری و در پارک فن‌آوری پردیس رسماً استارت زده شده و برترین رویدادها در 7 حوزه مختلف، از نگاه مخاطب آن رویداد، نه از نگاه دولت و نگاه مرکز شتابدهی معرفی شدند.

در بخش رویدادهای آموزشی در حوزه فنی، دوره مهارت محور بوت کمپ اینترنت اشیا موفق به کسب مقام اول گردید. مطمئنا اینگونه نظرسنجی ­ها موجب ارتقاء رویدادها خواهند شد به این معنی که برگزار کنندگان رویدادها به دنبال کیفیت برتر خواهند بود تا بتوانند حائز رتبه برتر پردیس سامیت سال بعد باشند.

 

IoT BootCamp 98 S 

لازم به ذکر است این مرکز در سال گذشته نیز در همین راستا تقدیرنامه ای از مجلس شورای اسلامی دریافت نموده است.

بوت کمپ اینترنت اشیا توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا و با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تابستان سال 1398 با حضور بیش از پنجاه نفر از جوانان متخصص کشور و زیر نظر اساتید و کادر آموزشی خبره در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید.

هدف از برگزاری این بوت کمپ، آموزش و تربیت نیروهای ماهر از طریق پیاده سازی­ های عملیاتی و فنی و نیز اجرای کاربردهای مورد نیاز کشور در حوزه هوشمندسازی و اینترنت اشیا نظیر شهر هوشمند، سلامت هوشمند، دامداری هوشمند، خانه و ساختمان هوشمند و ... بود.

خوشبختانه این رویداد با استقبال خوب شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان که عمدتا مدیران کشوری، سرمایه گذاران بخش خصوصی و مدیران شتابدهی در کشور، روبرو شد و در نهایت به عنوان برترین رویداد آموزشی کشور در پارک پردیس انتخاب شد.


اطلاعات تکمیلی بوت کمپ اینترنت اشیا 98:

 

- گزارش اجرایی:  http://iotiran.com/news/561-iot-bootcamp-98-report.html

- گزارش تصویری:  https://www.aparat.com/v/DSFOw

- پردیس سامیت: https://www.instagram.com/tv/B_cnQa_g7Xh/?igshid=dsvpekbgzw7s

 

LOGO PERSIAN 2

 

 

 

 

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی وزارت نیرو ساتبا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی صنایع ارتباطی آوا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سیویلیکا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی فن بازار    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی همراستا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه لرستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری پردیس    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سماتک    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی بانک شهر        تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه زند شیراز    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سازمان مدیریت صنعتی