صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 

 صندوق نوآوری و شکوفایی همچنان پیش قدم در حوزه­ فناوری­ های نوین


  میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی از جامع­ ترین دوره اینترنت اشیا کشور با عنوان IoT Bootcamp 98

امروزه در اکثر کشورهای پیشرفته دنیا نام مراکزی به عنوان عاملان تحول در اقتصاد دیجیتالی به چشم می­خورد. نقش این مراکز در شکوفایی و رشد بازارهای نوین به حدی نمایان شده، که تبدیل به الگویی در سراسر دنیا شده است. بی­ تردید شرایط همکاری و بسترسازی انجام شده توسط این مراکز زمینه را برای خلاقیت علاقه­ مندان و متخصصان یک کشور فراهم می­ آورد.

در ایران نیز صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری توانسته است با دیدگاه جامع و روشن مدیران خود شرایط ایده ­آلی را در جهت تقویت هرچه بیشتر بخش استارتاپی کشور فراهم نماید.

از جمله اقدامات درخشانی­ که این نهاد دولتی در سال جاری انجام داده است، میزبانی از جامع­ ترین دوره آموزش مهارت­ محور اینترنت اشیا کشور در تابستان است. این دوره با همکاری ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز تحقیقات اینترنت اشیا، مرداد و شهریور امسال در حال انجام بوده و  بیش از 50 نفر از جوانان مستعد و با انگیزه کشور در حال یادگیری، در آن هستند.

ایجاد فضای استارتاپی و کار گروهی، محیطی کاملا آرام و بدون دغدغه برای تیم­ های حاضر در این بوت­ کمپ شکل گرفته که زمینه را برای کار عملیاتی و مفید فراهم نموده است.

در پایان این دوره برنامه ه­ای برای ارائه محصولات نمونه خروجی از عملکرد تیم­ ها به سرمایه­ گذاران و شتابدهنده­ های معتبر کشور تدارک دیده شده تا ماحصل این تلاش دو ماهه تشکیل شرکت­های خلاق و محصولات دانش­ بنیان در جهت افتخار آفرینی کشور عزیزمان ایران باشد.

منبع خبر: مرکز تحقیقات اینترنت اشیا

internet of things bootcamp

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

Iran presidential 90 90  satba 90 90  modiriat sanati 90 90  zand 90 90  lorestan 90 90  yazd 90 90  shahr bank 90 90  AVA 90 90  civilica 90 90  Hamrasta 90 90 linkap white 300 300TADBIR