صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

حضور مرکز تحقیقات اینترنت اشیا در اولین نمایشگاه توسعه کسب و کار تهران


نخستین نمایشگاه بین المللی توسعه کسب و کار از 21 تا 24 دی ماه با مشارکت سازمان ها و نهادهای دولتی و همچنین با حضور شرکت ها، بنگاه ها، موسسات کاریابی و کارآفرینی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه با حضور و مشارکت تعداد 70 شرکت و غرفه دار و با هدف توسعه کسب و کارها در راستای اقتصاد مقاومتی، معرفی خدمات نوین مدیریتی، آشنایی با فرانچایز برای مدیران و سرمایه گذاران و توسعه استارت آپ ها در فضائی بالغ بر 2000 متر مربع در سالن های 10 و 11 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.
مرکز تحقیقات اینترنت اشیا نیز در این نمایشگاه حضور یافت و شاهد بازدید پرشور علاقمندان و فعالان در صنعت بود و توانست هوشمند سازی مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا را به بازدیدکنندگان که اکثرا صاحبان کسب و کار در صنایع مختلف بودند، معرفی نماید.
حضور فعالان و صاحبان کسب و کار در این نمایشگاه که برای اولین بار برگزار گردید می تواند نوید بخش آینده روشن در توسعه کسب و کارهای کوچک و بزرگ باشد.
با توجه به علاقمندی صنایع مختلف به هوشمند سازی، انتظار می رود فناوری اینترنت اشیا بتواند به سرعت جایگاه خود را در صنعت ایران پیدا کند.
امید است با برگزاری چنین نمایشگاه هایی صنعت ایران به زودی همگام با صنعت جهانی شده و شاهد پیشرفت روز افزون صنایع مختلف در کشور عزیزمان ایران باشیم.

حضور مرکز تحقیقات اینترنت اشیا در اولین نمایشگاه توسعه کسب و کار تهران

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی وزارت نیرو ساتبا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی صنایع ارتباطی آوا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سیویلیکا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی فن بازار    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی همراستا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه لرستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری پردیس    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سماتک    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی بانک شهر    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه یزد    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه زند شیراز    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سازمان مدیریت صنعتی