صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 

تلکام چین و هوآوی برای قانون گذاری در زمینه  سیستم گازی هوشمند NB-IOT به هم پیوستند


 

Shenzhen Gas، China Telecom ،GoldCard و هوآوی دست به دست هم دادند تا برای حل چالش ها و مشکلاتی که چین در صنعت گاز با آنها روبروست راهکاری ارائه دهند.

مستنداتی که برای حل معضلات این حوزه پیشنهاد شده شامل  مدل کسب و کار و برنامه عملی بر پایه پلتفرم اینترنت اشیا و تکنولوژی NB-IOT(Narrow Band-IOT) است.

با وجود پیشرفت خدمات گازرسانی در شهرها هنوز هم  مسائلی از قبیل  ایمنی، رضایت مشتریان، سود آوری شرکت ها و تعادل عرضه و تقاضا ی انرژی منطقه ای  وجود دارند که برای مقابله با آنها تلاش هایی صورت می گیرد. در کنار اینها، شرکت های گازی مشکلات مختلف مدیریتی را همراه با مشکلات در اندازه گیری و مسائل مربوط به شارژ و پرداخت را هم تجربه می کنند. قوانین تدوین شده تمام این موانع را پوشش می دهند.

راهکار ارائه شده  شامل معماری سیستم ابری، لوله کشی ، و تجهیزات به منظور تطبیق با نیازها در  مسیرتکاملی پیش روی ICT  است که شامل لایه ترمینال، لایه شبکه ، لایه پلتفرم ابری ، و لایه های دیگر است که با اینترنت اشیا  ، محاسبات ابری و کلان داده مجتمع می شوند و از ساخت و راه اندازی سریع اپلیکیشن های  هوشمند گاز پشتیبانی می کنند.

این راه حل، علاوه بر این که پشتیبانی فنی NB-IOT را برای اطمینان از پوشش گسترده ، مصرف کم انرژی و انتقال پایدار و ایمن فراهم می کند یک پلتفرم اینترنت اشیا یکپارچه برای مدیریت ارتباط ، مدیریت تجهیزات و AE(Application enablement) ارائه می دهد تا شرکت های گاز بتوانند بر توسعه نرم افزار خود تمرکز کنند تا خدمات کاربردی بهتر را برای کاربر نهایی فراهم کنند.

علاوه بر این ، در حالت کلی ،این راه حل ،سیستم دفاع امنیتی E2E را برای محافظت از ترمینال ، شبکه ، پلتفرم و لایه امنیت اپلیکیشن ایجاد می کند. هم چنین ، استفاده از مکانیزم امنیتی DTLS  تاثیر مصرف توان ترمینال را کاهش می دهد و قابلیت اطمینان سیستم را حتی در مواقعی که مورد حمله قرار می گیرد تضمین می کند.

 

SMART GAS SYSTEM

 

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی وزارت نیرو ساتبا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی صنایع ارتباطی آوا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سیویلیکا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی فن بازار    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی همراستا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه لرستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری پردیس    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سماتک    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی بانک شهر    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه یزد    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه زند شیراز    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سازمان مدیریت صنعتی