صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 

 " آیا حمل و نقل بهترین حوزه در استفاده از داده هایی است که از اینترنت اشیا به دست می آید؟


بنابر تحقیقات جدید پتانسیل مهم اینترنت اشیا در حمل ونقل است ولی  هنوزکارهای زیادی برا ی انجام وجود دارد.

پژوهش جدیدی از Inmarsat این چنین استدلال میکند که فقدان مهارت ها و پردازش به اشتراک گذاری داده ها،  ارایه ی بهترین ایده های اینترنت اشیا  در بخش حمل و نقل را ازبین میبرد .

تحقیقی که در ماه می سال جاری توسط ونسون بورن انجام شد و در پاسخ به 100 شرکت بزرگ حمل و نقل بود ، پتانسیل های زیادی در زمینه استفاده از IoT در حمل و نقل کشف شد ، از نظارت بر تغییرات محیطی - اشاره به 54٪ از پاسخ دهندگان - تا سرعت بخشیدن  بازار( 48٪)
با این وجود موانع زیادی سر راه سازمان ها وجود دارد .40درصد از پاسخ دهندگان بیان کردند برای موفقیت در پروژه های اینترنت ا شیا به مهارت ها ی تحلیلی داده ها نیاز دارند  در حالی که 55درصد از پاسخ دهندگان گفتند داد ها ی جمع آوری شده در سراسر سازمان به اشتراک نگذاشتند  و فقط به حوزه ی توسعه و اسقرار اینترنت اشیا محدود شده است

مایک هاولسورث، مدیر حمل و نقل Inmarsat Enterprise، گفت: حوزه ی حمل و نقل بهترین حوزه در استفاده از داده هایی است که از اینترنت اشیا به دست می آید داده هایی که از محموله ها ،کارکنان ، وسایل نقلیه به دست می اید این پتانسیل را داردکه در صنعت حمل و نقل انقلاب ایجاد کند. Holdsworth اضافه کرد: درحالی که اینترنت اشیا مدت زیادی است که از داده ها برای مسیر یابی پویا و محاسبه ی نیاز های سوخت مسافران استفاده می کند هنوز رویکردخودرادر استفاده از داده های جمع آوری شده از اشیا تغییر نداده است.

Corcoran مدیرارشد بازاریابی نرم افزار های هوش تجاری بیان میکند "فناوری باید به نیاز بازار تبدیل شود چیزی که ارزش کیفیت را برای شرکت ها به ارمغان می آورد . این ها چیز هایی است که ما تلاش می کنیم از آن در جهت کمک به مشتریان استفادکنیم و اگرآن را با موفقیت انجام دهید مطمین باشید به شریک مورد اعتماد تبدیل خواهید شد و اگردر این زمینه نوآوری داشته باشید فرصت ماندگاری و گسترش کسب و کار در این زمینه را برای خود ایجاد کرده اید.

اینترنت اشیا در حمل ونقل

 

تازه ها

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

Iran presidential 90 90  satba 90 90  modiriat sanati 90 90  zand 90 90  lorestan 90 90  yazd 90 90  shahr bank 90 90  AVA 90 90  civilica 90 90  Hamrasta 90 90 linkap white 300 300TADBIR