صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 

تصاحب پلتفرم تقاضای ویدئو شرکت ترمور توسط تاپتیکا اینترنشنال با 50میلیون دلار


 

تاپتیکا اینترنشنال مالک پلتفرم تقاضای ویدئو شرکت ترمور به ارزش پنجاه میلیون دلار به شرط تغییرات جزیی در توافقنامه مالکیت شد.

این پلتفرم به عنوان یک بخش مستقل در تاپتیکا عمل خواهد نمود و هدایت آن به عهده لورن وینر که سابقه ی مدیریت این پلتفرم برای شرکت ترمور بمدت پنج سال را دارد، خواهد بود.بخش های تجاری ترمور ویدیو نیز از این پس با پلتفرم تقاضای ویدئوی ترمورکه متعلق به شرکت تاپتیکا بوده و بخشی مستقل که به صورت مجزا برای ترمور فعالیت می کند، شناخته خواهد شد. به گفته تاپتیکا، این شرکت همچنان بر روی تقاضای تبلیغات موبایل و ویدئو سرمایه گذاری خواهد نمود. 

واگذاری ترمور به این معناست که این شرکت منحصرا بر روی تجارت پلتفرم ویدئویی خود در زمینه فروش تمرکز خواهد نمود. علاوه بر آن سرمایه ی جذب شده کمک خواهد نمود تا شرکت موقعیت خود را در بازار تلویزیون هوشمند با قابلیت اتصال به اینترنت توسعه داده، برروی منابع فروش خود در سطح جهانی سرمایه گذاری کرده و پلتفرم های مورد تقاضای خود را در موقعیت بهتری قرار دهد.

 

بنا بر اظهارات پل کین رئیس هیئت مدیره ترمور، "فروش پلتفرم به ما اجازه می دهد تا سرمایه گذاری خود را بر روی رشد هر چه بیشتر عواملی که در تجارت ما نقشی حیاتی دارند متمرکز کنیم. همانطور که مصرف کنندگان دیدگاههای خود را به سمت ویدئو های دیجیتال و تلویزیون های هوشمند سوق می دهند، ما اعتقاد داریم که یک فرصت بزرگ در بازار برای سرمایه گذاری بر این روند وجود داشته و می تواند مانند پلتفرم جانبی ویدئو نقشی برجسته داشته باشد."

در این معامله گروهRaine  و Cooly LLP به عنوان مشاوران مالی و حقوقی ترمور وRBC Capital Markets و Naschitz,Brandes,Amir&Co. به ترتیب به عنوان مشاور مالی و حقوقی تاپتیکا حضور داشته اند.

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی وزارت نیرو ساتبا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی صنایع ارتباطی آوا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سیویلیکا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی فن بازار    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی همراستا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه لرستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری پردیس    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سماتک    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی بانک شهر    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه یزد    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه زند شیراز    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سازمان مدیریت صنعتی