صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 

شرکت ATF ، دستگاه امنیتی اینترنت اشیا خود را با هدف استفاده در صنعت ساخت و ساز طراحی کرد.


بخش امنیت کمپانی ATF سیستم هشدار متصل مبتنی بر اینترنت اشیا خود را با هدف کنترل و کاهش سرقت در محل های در حال ساخت، راه اندازی کرد.

باتوجه به تحقیقات ATF ، 39 درصد از سازندگان ساختمان در استرالیا مورد سرقت مواد خام و ابزارهای کوچک و یا خرابکاری در مکان های درحال ساخت خود قرار گرفته و علاوه بر هزینه مجدد جهت خرید ابزار و مواد خام، این سرقت ها موجب تاخیر در روند کار گردیده و پیمانکاران را متحمل پرداخت جریمه کرده است.

به همین منظور کمپانی ATF با کمک مایکروسافت و با همکاری کمپانی های Two Bulls و Thinxtra اقدام به تولید سیستم زنگ خطر بیسیم مبتنی بر اینترنت اشیا که تنها با 2 باتری AA کار میکند، نموده است. اجاره این سیستم روزانه حدود 50 دلار بوده و میتوان آن را از طریق نرم افزار تلفن همراه ATF Vision فعال کرد.

بر اساس طراحی این سیستم اگر دستگاه نور، صدا و یا لرزش غیر منتظره ای را تا شعاع 15 متری حس کند، به صورت خودکار از طریق اپلیکیشن و ایمیل برای کنترل از راه دور و همچنین با روشن کردن چراغ قرمز و زنگ خطر در محل، اعلام هشدار مینماید. در واقع این هشدارها از طریق تمام شبکه های تشخیص بی سیم اینترنت اشیا در استرالیا که از تکنولوژی Sigfox استفاده میکنند قابل ارسال هستند.

دستگاه tamper-proof با در اختیار داشتن یکی از بهترین خدمات مایکروسافت، از طریق ابر اینترنت اشیا Azure نیز مورد حمایت قرار گرفته است. همچنین شرکت توسعه نرم افزار Two Bulls اعلام کرده است مایکروسافت یک درگاه اینترنت اشیا را برای Azure جهت انتقال پیام های هشدار دهنده ایجاد کرده است.

با توجه به بیانات سخنگوی شرکت ZDnet ، با توجه به استقامت این دستگاه در برابر شرایط محیطی، میتوان از آن جهت نصب در وسایل نقلیه مانند قایق ها، کاروان و همچنین پارکینگ ها نیز استفاده نمود.

دستگاه امنیتی اینترنت اشیا

 

 

 

 

 

 

 

تازه ها

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

Iran presidential 90 90  satba 90 90  modiriat sanati 90 90  zand 90 90  lorestan 90 90  yazd 90 90  shahr bank 90 90  AVA 90 90  civilica 90 90  Hamrasta 90 90 linkap white 300 300TADBIR