صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

رونمایی و فروش کتاب فارسی "اینترنت اشیا: چالش ها و مشکلات دنیای به هم متصل" در نمایشگاه کتاب 96 و سایت مرکز تحقیقات اینترنت اشیا ایران


 

رونمایی و فروش کتاب فارسی اینترنت اشیا چالش ها و مشکلات دنیای به هم متصل

متناسب با توسعه سریع و فراگیر فناوری اینترنت اشیاء در دنیا و به تبع آن گسترش این فناوری در کشور عزیزمان ایران، نیاز به حداقل شناخت در حوزه مسائل پیش روی این فناوری در کشور امری الزامی و انکارناپذیر است.

از این رو  جهت دستیابی به این امر و پیشبرد هدف اصلی مرکز تحقیقات اینترنت اشیا ایران که همانا ترویج و گسترش دانش مرتبط با این فناوری در کشور است، بر آن شدیم تا کتاب حاضر را در اختیار پژوهشگران و علاقه­ مندان این فناوری قرار دهیم.

هدف از نوشتن این کتاب، بررسی پیش­ بینی­ های انجام‌شده در خصوص وعده­ ها و همچنین خطرات اینترنت اشیا بوده تا به این طریق بتوان به توسعه این فناوری کمک نمود. اینترنت اشیاء با مجموعه گسترده‌ای از ایده‌ها عجین شده که از جنبه‌های متفاوت درهم تنیده و پیچیده‌اند.

این کتاب به سه بخش اصلی، تقسیم‌بندی می­ شود:

 

- اینترنت اشیا چیست؟ که در آن مروری بر اصول، تعاریف و مدل‌های فنی ارائه‌ شده است.

- اینترنت اشیاء موجب پیدایش چه مسائلی خواهد شد؟ که معرفی و مباحثه‌ای درباره پیامدها و نگرانی‌های به وجود آمده در حوزه اینترنت اشیا را بررسی خواهد نمود.

- اطلاعات تکمیلی: اطلاعات تکمیلی و اشاره­ ای به تلاش­های انجام شده در سراسر جهان به منظور بررسی مسائل اینترنت اشیا ارائه گردیده است.

 

نحوه رونمایی و فروش کتاب

 

رونمایی و فروش کتاب همزمان با شروع نمایشگاه کتاب سال 96 در غرفه انتشارات آتی نگر میباشد.

همچنین جهت تهیه کتاب میتوانید  از طریق فروشگاه کتاب در سایت مرکز تحقیقات اینترنت اشیا ایران به آدرس زیر اقدام نمایید.

سفارش کتاب

سفارشات سازمان ها و شرکت ها به صورت عمده با تخفیف ارائه میشود.

همچنین جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص فناوری اینترنت اشیا، سایت مرکز تحقیقات اینترنت اشیا را دنبال کنید.

www.IoTiran.com

 

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی وزارت نیرو ساتبا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی صنایع ارتباطی آوا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سیویلیکا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی فن بازار    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی همراستا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه لرستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری پردیس    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سماتک    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی بانک شهر    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه یزد    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه زند شیراز    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سازمان مدیریت صنعتی