صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 

فناوری اینترنت اشیاء یکی از شش موضوع داغ پرطرفدار برای بانکداری 2017 شناخته شد.


 

در آغاز سال جدید، تغییرات قریب الوقوعی در سیستم بانکداری ایجاد میشود و تنها بحث موجود این است که چه کسی این تغییرات را هدایت خواهد کرد ؟ برخی ایده در مورد این که چگونه سیستم بانکداری دگرگون خواهد شد ، وجود دارد .

نقش سیستم بانکداری در تجارت صوتی اینترنت اشیا / پرداخت های صوتی ، خانه های هوشمند / خودرو های هوشمند چیست ؟

سیستم صوتی جایگزین سیستم نوشتاری شده است . به عنوان مثال ، Sandy Lobenstein ، معاون بخش استراتژی های متصل و برنامه ریزی محصولات ف پیش بینی کرده است که این دستیاران صوتی به اجزای اصلی خودرو  تبدیل میشوند و همچنین پرداخت های صوتی ،  نیروی محرکه لازم برای حرکت وسایل نقلیه را فراهم میکنند . با توجه به صف های موجود برای گفتگوی خودرو ها با یکدیگر – مانند نیسان و بی ام دابلیو با کورتانا و یا هیوندا با گوگل هوم ، این دیدگاه آن چنان هم از افق های فکری دور نیست .

از خودرو تا آشپزخانه ها ، مسترکارت و سامسونگ همانند ال جی و آمازون ، به صورت مشترک ویژگی های فریزر های هوشمند خود را گسترش داده و امکان سفارش مواد غذایی و پرداخت آن از طریق صوت را فراهم کرده است . این خبر در کنفرانس CES 2017 اعلام شد .

هم اکنون  هتل های شهر وگاس در حال بهره برداری از این انقلاب صوتی هستند . بنابراین بانک چه اقداماتی را انجام میدهد؟

باید بر روی مفهوم صوت در سیستم بانکداری و تشخیص آن تامل کرد . به عنوان مثال ، کمپانی های Cortana و Alexa اولین سرمایه گذاری را بر روی تست نرم افزار ها انجام داده اند . موسسات ملی دیگر مانند بانک آمریکا و USAA به دنبال استفاده از تکنولوژی صوتی به عنوان یک لایه امنیتی بیشتر هستند . حتی اگر این موارد کاربردی به عنوان دستیار تلقی شوند ، از توانایی صوت در سیستم بانکداری در این سال چشم پوشی نخواهد شد .    

اینترنت اشیاء و بانکداری

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

Iran presidential 90 90  satba 90 90  modiriat sanati 90 90  zand 90 90  lorestan logo  yazd 90 90  shahr bank 90 90  AVA 90 90  civilica 90 90  Hamrasta 90 90 linkap white 300 300 TADBIR