صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 

شرکت کاسیا نتورکس (Cassia Networks) متخصص در حوزه فناوری بلوتوث از خط تولید جدید خود در این زمینه رونمایی کرد


شرکت کاسیا نتورکس یکی از بزرگترین شرکت ها در حوزه فناوری ارتباطی بلوتوث، مجموعه ای جدید از محصولات منحصربفرد خود را در حوزه اینترنت اشیا به منظور کاربرهای سازمانی بهره برداری کرد.

این محصولات شامل، روترهای بلوتوث با کاربرد سازمانی، تجهیزات کنترل دسترسی مختص اینترنت اشیا و نیز یک کیت توسعه نرم افزار در این زمینه  است. این شرکت در نظر دارد با تولید این محصولات روند توسعه اینترنت اشیا در سازمان ها را بصورت فزاینده ای ارتقا بخشد.

روترهای بلوتوث جدید جهت استفاده در فضای داخلی سازمان ها بهینه سازی شده اند که میتوان آنها را روی دیوارها، سقف ها و یا حتی روی میزکار نصب و راه اندازی کرد. همچنین این شرکت در نظر دارد یک مدل از این روترها را برای کاربردهای فضای خارج از سازمان طراحی و تولید نماید.

تجهیزات کنترل دسترسی اینترنت اشیاء تولید شده در این شرکت همراه با قابلیت های پیشرفته ای نظیر سیستم های مدیریت امنیت، مکان یابی مبتنی بر بلوتوث و متعادل سازی بار فعال روی سیستم به بازار ارائه  میگردد.

توسعه دهندگان و تولیدکنندگان نرم افزارهای کاربردی در دنیا میتوانند کیت نرم افزاری جدید شرکت کاسیا را در بدنه نرم افزارها و سرورهای خود قرار دهند تا امکان ادغام نامحدود تجیهزات این شرکت با نرم افزارهای سازمانی مربوطه در کاربردهای اینترنت اشیاء را داشته باند.

کاسیا اظهار دارد که این مجموعه از محصولات ارائه شده در بازار امکان پوشش دهی کامل و مقرون به صرفه ای را در حوزه ارتباطات بولوتوثی در کاربردهای اینترنت اشیاء فراهم می آورد. این قابلیت ها شامل کنترل و مدیریت صدها روتر و هزاران شی به واسطه استفاده از تجهیزات کنترل دسترسی و نیز امکان ردیابی دقیق افراد و دارائی های سازمان و  ارتقاء امنیت نقطه به نقطه اشیاء است.

تازه ها

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

Iran presidential 90 90  satba 90 90  modiriat sanati 90 90  zand 90 90  lorestan 90 90  yazd 90 90  shahr bank 90 90  AVA 90 90  civilica 90 90  Hamrasta 90 90 linkap white 300 300TADBIR