صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

شرایط و ضوابط استفاده از سایت


 

استفاده از سایت مرکز تحقیقات اینترنت اشیا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

- خرید کالا از سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این مرکز بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست-الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و يا از بخش تماس با ما درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

- كاربران هنگام سفارش كالا ملزم هستند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه این مرکز درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

- تمام ابزاری که در سایت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

 

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا:

- در معاملات از نظر حقوقی، مرکز تحقیقات اینترنت اشیا به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

- فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در بخش خرید سایت درج نموده است.

 

شرایط حمل و تحویل کالا:

- ارسال كالا از طريق پست و یا مراجعه حضوری امکان پذیر است که هزينه پستي هنگام ثبت سفارش باید واریز گردد.

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

Iran presidential 90 90  satba 90 90  modiriat sanati 90 90  zand 90 90  lorestan logo  yazd 90 90  shahr bank 90 90  AVA 90 90  civilica 90 90  Hamrasta 90 90 linkap white 300 300 TADBIR