مرکز تحقیقات فناوری اینترنت اشیا » درباره اینترنت اشیا » بیشتر بشناسیم

مت ایرینگ
فعال حوزه IoT

مت ایرینگ (Matt Eyring) متولد 1970 و دارای مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه یوتا و کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه هاروارد است. مت یک مدیر متفکر و آینده نگر در حوزه IoT می باشد. او به طور تأثیرگذاری به شرکت ویوینت (Vivint) کمک کرده است تا تبدیل به یکی از پیشروان امنیت منازل هوشمند شود. او برای به چالش کشیدن وضعیت کنونی و آزمایش یک مدل توزیع جدید با همکاری شرکت Best Buy شناخته می شود.

مت ایرینگ در حال حاضر به عنوان معاون اجرایی بخش فروش داخلی شرکت خانه هوشمند ویوینت که یکی از پیشروان ارائه سرویس در حوزه خانه های هوشمند در آمریکای شمالی است، فعالیت می کند. در این سمت او بر بازاریابی دیجیتالی شرکت، استراتژی های جدید و توسعه کسب و کار نظارت می کند. او پیش از این به عنوان مسئول ارشد استراتژی و نوآوری این شرکت فعالیت می کرد و مرکز نوآوری ویوینت را پایه گذاری کرده است. شرکت ویوینت از طرف کمپانی Fast به عنوان یکی از 50 شرکت برتر در زمینه نوآوری در سال 2015 معرفی شده است.

قبل از ویوینت، مت یکی از اعضای هیأت رئیسه کمپانی Innosight (یک تشکیلات مشاوره ای در زمینه استراتژی و نوآوری در سطح جهان) بود. او عملیات ها و استراتژی های جهانی، همچنین خدمات بهداشتی و نمونه بازارهای نوظهور را رهبری کرده است. او به همراه پروفسور کلایتون کریستیَنسِن از دانشکده اقتصاد هاروارد، بنیان گذار این تشکیلات بوده است.

مت ایرینگ در حال حاضر به عنوان یکی از اعضای مشاوران ملی رئیس جمهوری در دانشگاه یوتا و همچنین یکی از مشاوران کسب و کار این دانشگاه فعالیت می کند. او یکی از فارغ التحصیلان ممتاز این دانشگاه است و در نوشتن چند مقاله مطالعاتی دانشگاه هاروارد در زمینه کسب و کار مشارکت داشته است. علاوه براین، او به عنوان یکی از نوآورترین افراد در زمینه کسب و کار از طرف کمپانی Fast شناخته شده و تاکنون صاجب امتیاز 35 پتنت فناوری نیز می باشد.

سوابق کاری:

– معاون اجرایی فروش داخلی شرکت ویوینت (نوامبر 2018 تاکنون)

– مسئول ارشد استراتژی و نوآوری شرکت ویوینت (نوامبر 2012 تا نوامبر 2018)

– مدیر شرکت Innosight ( 2001 تا نوامبر 2012)

– مدیر تولید شرکت Medtronic (1998 تا 2000)

– مشاور شرکت Monitor Deloitte (1992 تا 1996)

Translator: Ehsan Yavari

Matt Eyring
رافائل جیافردا
رافائل جیافردا
رئیس فعالیت های تحقیقاتی اینترنت اشیای CREATE-NET
جنی فیلدینگ
جنی فیلدینگ
سرمایه گذار در حوزه اینترنت اشیا
نیل فورس
نیل فورس
مدیر عامل WND
رابین دوک وولی
رابین دوک مسئول بخش تکنولوژی Beecham Research
بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Beecham Research Limited
دکتر میریام جان
دکتر میریام جان مدیر عامل یکی از شرکت های تابع کمپانی ifm
مدیر عامل یکی از شرکت های تابع کمپانی ifm
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
17 تا 19 اسفند 1400