مرکز تحقیقات فناوری اینترنت اشیا » درباره اینترنت اشیا » بیشتر بشناسیم

لونت گورگن
مدیر پروژه R&D در CEA-LETI

مدیر پروژه تحقیق و توسعه در CEA-LETI است و در حال حاضر در حال هماهنگی 2 پروژه مشترک اروپایی بر روی اینترنت اشیاء است. او هماهنگ ­کننده فنی پروژه باتلر، یک پروژه اروپایی در مقیاسی بزرگ (بودجه 15M €، 20 شریک) است که هدف اصلی آن، توسعه یک پلت­فرم افقی اینترنت اشیاء است که در آن محتوای هوشمند نرم افزارهای اینترنت اشیاء در لایه های مختلف می توانند به یکدیگر وصل شوند.

او همچنین هماهنگ کننده پروژه ClouT، پروژه مشترک اروپا و ژاپن در استفاده از رایانش ابری به منظور توانمندسازی بهره برداری از پتانسیل اینترنت اشیاء در زمینه شهرهای هوشمند است. لونت درجه دکترای خود را در رشته علوم کامپیوتر از موسسه فناوری گرنوبل فناوری کسب کرده و پس از 4 سال کار در آزمایشگاه­های اورنج فرانسه به عنوان یک محقق، در سال 2009 نیز به مدت 1 سال در موسسه ملی انفورماتیک در توکیو، به CEA-LETI پیوست.

موضوع اصلی موردعلاقه پژوهش های او عبارتند از پلت­فرم ­های سرویس گرا برای اینترنت اشیاء که در آن زمینه بیش از 30 مقاله از جمله مجلات و فصل های کتاب چاپ نموده است. او همچنین درگیر فعالیت­ های استانداردسازی مانند IETF و انجمن UPnP بوده، و در برنامه ­ریزی کمیته چندین کنفرانس علمی و کارگاه های آموزشی سازمان یافته مانند Self- IoT’12 و Self-IoT’13 در ارتباط با کنفرانس ICAC در محاسبات خودکار شرکت داشته است. همچنین او در چندین پروژه دیگر اروپایی در مقیاس بزرگ در ارتباط با اینترنت اشیاء و شهرهای هوشمند مانند OUTSMART، IOT-i و SocIoTal  مشارکت دارد.

لونت گورگن
رافائل جیافردا
رافائل جیافردا
رئیس فعالیت های تحقیقاتی اینترنت اشیای CREATE-NET
جنی فیلدینگ
جنی فیلدینگ
سرمایه گذار در حوزه اینترنت اشیا
نیل فورس
نیل فورس
مدیر عامل WND
رابین دوک وولی
رابین دوک مسئول بخش تکنولوژی Beecham Research
بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Beecham Research Limited
دکتر میریام جان
دکتر میریام جان مدیر عامل یکی از شرکت های تابع کمپانی ifm
مدیر عامل یکی از شرکت های تابع کمپانی ifm
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
17 تا 19 اسفند 1400