مرکز تحقیقات فناوری اینترنت اشیا » درباره اینترنت اشیا » بیشتر بشناسیم

تام کالینز
فعال در زمینه اینترنت اشیا

تام شریک درتعمیرات و نگهداری پیش بینانه PLEQ ، بنیانگذار متدولوژی فناوری اینترنت اشیاءو توسعه دهنده و راهبر سابق و خوش سابقه شرکت SmartLiving.io، سازنداولین نسل پلتفرم نمونه سازی سریع اینترنت اشیا توسطAllThingsTalk   است.

با تمرکز بر شبکه ها و سیستم های اطلاعاتی، او دارای پیش زمینه های گوناگون درسیستم های ارتباطی نظامی، تحقیق و توسعه در بهداشت و درمان، تکنولوژی آموزش و پرورش، تولید صنعتی و اخیرا تعدادی از راه اندازهای فن آوری گشته است. همچنین از او برای مقاله ای درخصوص همگرایی رایانش ابری، دستگاه های هوشمند و اینترنت اشیاء قدردانی گردیده است.

خدمات تبلیغاتی در ارتباطات اینترنت اشیاء، تام را به میزبانی کارگاه های سفارشی و پشتیبانی از سمینار Hackathon  به عنوان مربی، قاضی و کارشناس خبره اینتل، Proximus،Allianz  و راه اندازی استارت آپ ویکند گماشته است. او همچنین مبتکر نرم افزار اینتل است.

تام یک رویکرد چند جانبه به خدمات مشاوره ای، استراتژی مربوطه، به کارگیری و ایجاد ارزش در فناوری اینترنت اشیاء دارد، که موجب ایجاد نسل مدل کسب و کار، ابتکارات طرح های فن آوری در شرکت ها، اعتبار سنجی بازار/ محصولات، راهیابی به بازار در زمینه های B2B  و B2C و توسعه POC  (سخت افزار، ابر، موبایل)، استقرار و آزمایش می گردد.

تام کالینز، بیشتر بشناسیم اینترنت اشیا
رافائل جیافردا
رافائل جیافردا
رئیس فعالیت های تحقیقاتی اینترنت اشیای CREATE-NET
جنی فیلدینگ
جنی فیلدینگ
سرمایه گذار در حوزه اینترنت اشیا
نیل فورس
نیل فورس
مدیر عامل WND
رابین دوک وولی
رابین دوک مسئول بخش تکنولوژی Beecham Research
بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Beecham Research Limited
دکتر میریام جان
دکتر میریام جان مدیر عامل یکی از شرکت های تابع کمپانی ifm
مدیر عامل یکی از شرکت های تابع کمپانی ifm
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
دوره آموزش جامع اینترنت اشیا IoTWAY
17 تا 19 اسفند 1400