صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 

 

 بازدید جناب آقای دکتر محمدی و جناب آقای دکتر احمدیان  از بوت کمپ اینترنت اشیا


 

IMG 20190829 164742801 

  رئیس ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین مدیر کل دفتر نوآوری وزارت ارتباطات و  فناوری اطلاعات با حضور در محل صندوق نوآوری و شکوفایی به گفتگو با تیم ها و شرکت کنندگان بوت کمپ اینترنت اشیا پرداختند.

 

 رئیس ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین مدیر کل دفتر نوآوری وزارت ارتباطات و  فناوری اطلاعات با حضور در محل صندوق نوآوری و شکوفایی به گفتگو با تیم ها و شرکت کنندگان بوت کمپ اینترنت اشیا پرداختند.

بوت کمپ اینترنت اشیا توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا و با  همکاری ستاد اقتصاد دیجیتالی و هوشمندسازی معاونت علمی در فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی برای اولین بار در کشور در مرداد و شهریور 1398 در حال برگزاری است.

در این دوره که با حضور 65 نفر از نخبگان کشور در جهت کارآفرینی در حوزه اینترنت اشیا و همچنین رشد و توسعه این فناوری در کشور برگزار گردید، با توجه به نیازهای روز جامعه در حوزه هوشمندسازی، سناریوهایی برای کاربردهای مختلف اینترنت اشیا در نظر گرفته شد و به منظور پیاده سازی این کاربردها قطعات و تجهیرات سخت افزاری مورد نیاز در اختیار تیم ها قرار گرفت.

در پانزدهمین روز از برگزاری بوت کمپ اینترنت اشیا جناب آقای دکتر محمدی رئیس ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی و جناب آقای دکتر احمدیان مدیر کل دفتر نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از محل برگزاری بوت کمپ بازدید یه عمل آوردند.

ایشان علاوه بر بازدید از بوت کمپ با اعضای تیم های استارتاپی در مورد فعالیت های صورت گرفته در طول آموزش و میزان پیش برد ایده ها صحبت کردند.

بر اساس این گزارش، هدف از این بازدید علاوه بر آشنایی بیشتر با فعالیت های انجام شده در بوت کمپ اینترنت اشیا، ارزیابی توانمندی تیم های استارتاپی تشکیل شده در این رویداد و ارتقای دانش آنها به واسطه حضور در این بوت کمپ بود.

در 15 شهریور اختتامیه بوت کمپ برگزار خواهد شد که در آن تیم ها، محصولات تولید شده در این دوره را به حاضرین که عموما سازمان ها و شرکت های سرمایه گذاری و شتابدهنده هستند ارائه خواهند داد.

 

iot bootcamp 98

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی وزارت نیرو ساتبا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی صنایع ارتباطی آوا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سیویلیکا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی فن بازار    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی همراستا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه لرستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری پردیس    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سماتک    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی بانک شهر        تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه زند شیراز    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سازمان مدیریت صنعتی