صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 آموزش عملیاتی رایج ترین پلتفرم های اینترنت اشیا در بوت کمپ اینترنت اشیا


 

پلتفرم اینترنت اشیا آمده است تا علاوه بر پر کردن شکاف میان دستگاه ها و نرم افزارها، به مدیریت راهکارهای اینترنت اشیا کمک کند و در توسعه کسب و کارها از هزینه ها کاسته و یکپارچگی میان تمام اکوسیستم یک سازمان یا شرکت ایجاد نماید.

iot platform edg

در ادامه کلاس های آموزشی مهارت محور بوت کمپ اینترنت اشیا، پلتفرم های thingsboard و node red در روزهای یازدهم و دوازدهم این بوت کمپ به مدت 16 ساعت و به صورت کاملا عملی توسط مهندس هادی تایانلو آموزش داده شدند.

 

 

در ادامه کلاس های آموزشی مهارت محور بوت کمپ اینترنت اشیا، پلتفرم های thingsboard و node red در روزهای یازدهم و دوازدهم این بوت کمپ به مدت 16 ساعت و به صورت کاملا عملی توسط مهندس هادی تایانلو آموزش داده شدند. از جمله سرفصل های آموزشی بخش پلتفرم اینترنت اشیا عبارتند از :

-معرفی پلتفرم

-تشریح ساختار یک پلتفرم

-دلایل استفاده از پلتفرم

-آموزش راه اندازی پلتفرم thingsboard

-آموزش اجزای کنترل پنل

-آموزش لایه های مدیریتی

-آموزش ریجستر کردن یک سنسور

-آموزش نمایش مقادیر دریافتی و عیب یابی

-آموزش ایجاد داشبورد از مقادیر دریافتی

-آموزش استفاده از rule engine

-آموزش کار با پلتفرم thingsboard

-آموزش پلتفرم Node-RED

-آموزش کار با دیگر پلتفرم‏های متن باز

در این بخش پس از تشریح معماری و قسمت های یک پلتفرم، تکنولوژی های مورد استفاده آن ها و همچنین معرفی پلتفرم های مطرح دنیا توسط مهندس تایانلو، برای هر 11 تیم استارتاپی بوت کمپ یک دسترسی به پلتفرم های thingsboard  و node red ایجاد شد تا تیم ها بتوانند با کمک مدرس و مربیان آموزشی سناریوهای خود را در این دو پلتفرم پیاده سازی نمایند.

iot platform 98

در بخش انتقال تجربه بوت کمپ اینترنت اشیا، جناب آقای مهراد دهبید مدیر محصول شرکت ابر یوتاب در خصوص حوزه کار و تجربیات مجموعه یوتاب برای شرکت کنندگان سخنرانی کردند. ایشان ضمن معرفی راهکارهای خود، در مورد اهمیت برگزاری بوت کمپ اینترنت اشیا گفتند:

در بوت‌کمپ اینترنت اشیا که به همت مرکز تحقیقات اینترنت اشیا برگزار شد، ابر یوتاب این افتخار را داشت تا نقشی کوچک در برگزاری این دوره ایفا کند. امیدوارم این حرکت پایدار باشد و ما بتوانیم در راستای ماموریت ابر یوتاب، که سادگی در ارائه ابزار اینترنتی و خلق بهترین‌ها در آینده است، همراه این دوستان باشیم.

وی گفت: راه‌کاری که برای برگزاری این رویداد در نظر گرفته شده، بسیار عمیق و کاربردی بوده و این روش که اعضای تیم‌ها در تمام فرایند تولید محصول، شناخت بازار و بازاریابی در کنار مدرسان و مربیان فعالیت می کنند، میتواند بسیار اثر بخش‌ و راهگشا باشد.

تیم‌ها در طول این دوره یاد می‌گیرند که چگونه با روش‌های بهینه در کمترین زمان محصول اولیه خود را به بازار عرضه کنند و بازخورد دریافت نمایند. این آموزش‌ها و آشنایی با ابزارهای کاربردی به آنها کمک می‌کند تا در آینده با دید صحیحی در چرخه توسعه محصولات جدید قرار بگیرند.

 

iot yottab

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی وزارت نیرو ساتبا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی صنایع ارتباطی آوا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سیویلیکا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی فن بازار    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی همراستا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه لرستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری پردیس    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سماتک    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی بانک شهر        تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه زند شیراز    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سازمان مدیریت صنعتی