صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 

گزارش حضور مرکز تحقیقات اینترنت اشیا در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال


بازدید پرشور علاقمندان به حوزه فناوری اینترنت اشیا از غرفه مرکز تحقیقات

مرکز تحقیقات اینترنت اشیا در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال

یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال در حالی روز جمعه ۲۶ آبان ماه پس از هفت روز به پایان رسید که علاوه بر حضور شرکت های باسابقه نظیر ایرانسل، رایتل، اول مارکت و اسنپ، حضور  شرکت های دانش بنیان، نوپا و استارتاپی نیز  بسیار چشم گیر بود.حضور این نوع شرکت ها در نمایشگاه انرژی بسیار زیادی را به همراه داشت.

در این میان مرکز تحقیقات اینترنت اشیا نیز بعنوان یک مجموعه نوپا و حامی تیم های استارتاپی، به همراه اعضای خود توانست حضور پررنگی را رقم بزند.

در طول این هفت روز شاهد بازدید پرشور علاقه مندان در رده های سنی مختلف و با گرایش های مختلف از فناوری اطلاعات و کامپیوتر تا مهندسی صنایع و مدیریت اجرایی و رشته های محض بودیم.

یکی از نکات قابل توجه که میتوان به عنوان یک خبر خوب نیز به آن اشاره کرد، حضور صاحبان کسب و کار و مشاغل شخصی در بین افراد دولتی و همچنین دانشگاهیان بود.

با توجه به شروع دوره تحول دیجیتال و به سرآمدن دوران کسب و کارهای سنتی در ایران و همچنین به وجود آمدن فرایندهای کاری هوشمند، این حضور میتواند به معنی توجه نشان دادن این دسته از افراد به فناوری های جدید و بیشتر شدن آگاهی آنها از تاثیر بسزایِ به کاربردن این فناوری ها در افزایش رضایت مشتریان و سود حاصله شان باشد.

همچنین جمع کثیری از علاقه مندان و فعالان حوزه فناوری اینترنت اشیا جهت همکاری در پروژه های دانش بنیان مرکز اعلام امادگی کرده و همچنین تعداد زیادی از افرادی که تابحال کاربردی از این فناوری را در زندگی واقعی خود ندیده بودند، توانستند از طریق مرکز با این حوزه آشنایی پیدا کرده، و پس از اعلام آمادگی، تحقیق و پژوهش و همچنین پیوستن به کارگروه های تخصصی مرکز تحقیقات را آغاز کنند.

امید است که این نوع فعالیت ها و خدمات بتوانند در جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران گام مهمی قلمداد شده و امثال این نمایشگاه ها و محفل های علمی هربار پرشور تر از گذشته نقش خود را جهت گردهم آوردن اهل علم ایفا کنند.

 

مرکز تحقیقات اینترنت اشیا در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی وزارت نیرو ساتبا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی صنایع ارتباطی آوا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سیویلیکا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی فن بازار    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی همراستا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه لرستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری پردیس    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سماتک    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی بانک شهر        تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه زند شیراز    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سازمان مدیریت صنعتی