صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 

پیدایش تغییر در هویت و مدیریت دسترسی با کمک اینترنت اشیا در سال 2017


هویت و مدیریت دسترسی، زیربنای تغییرات دیجیتالی است و برای دستیابی به تغییرات موفق، لازم است که رهبران فناوری اطلاعات و تجارت در سال 2017، همکاری و اطمینان بیشتری ایجاد کنند. پیشرفت تجارت دیجیتالی صرفا یک روند نیست و اینترنت اشیاء موجب توسعه عملکرد داخلی سازمان ها در تمام جهات بیش از سال های گذشته شده است، همچنین همکاری و ارتباط حاصل شده با مشتریان، کمتر از به وجود آمدن یک انقلاب نیست.

عملکرد تلفن همراه، اینترنت اشیاء و ابر برای زیر ساخت های تجارت مدرن، حساس و حیاتی است. تغییرات دیجیتالی موفق و سریع در تجارت انگستان به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت و به مهم ترین قسمت از مجموعه C تبدیل خواهد شد که باید به دقت به کار خود ادامه دهند.

شرکت های دیجیتالی متعدد، دیدگاه های مختلفی در زمینه ایجاد تغییرات با استفاده از اینترنت اشیا دارند. این برداشت های منحصر به فرد از تشکیل تجارتی دیجیتالی سبب میشود که صحنه ی دنیای تجارت را ارزیابی می کند و به عنوان یک روند دگرگونی دیجیتالی آن را به چالش میکشد.

بواسطه بررسی های به عمل آمده از هویت سنجی PING که از رهبران فناوری اطلاعات گرفته شده، طیف وسیعی از سوالات در زمینه تکمیل مسیر دیجیتالی با کمک اینترنت اشیا و اهمیت شناخت مشتری و مدیریت دسترسی مطرح شده است.

 

تغییر در هویت و مدیریت دسترسی با کمک اینترنت اشیاء

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی وزارت نیرو ساتبا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی صنایع ارتباطی آوا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سیویلیکا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی فن بازار    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی همراستا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه لرستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری پردیس    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سماتک    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی بانک شهر        تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه زند شیراز    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سازمان مدیریت صنعتی