صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 

دو شرکت Gemalto  و AT&T برای مدیریت اشتراک از راه دور همکاری میکنند


 

با اعلام Gemalto ، این شرکت راهکار مدیریت اشتراک خود(LinqUS) را برای کمک به گسترش مشتری های جدید  در سراسر جهان و افزایش امنیت اپلیکیشن های IoT به AT&T ارائه میکند.

راهکار مدیریت اشتراک Gemalto و سیم کارت های جاسازی شده GSMA M2M 3.1، ارائه خدمات همراه برای شرکت هایی که به دنبال اتصال جهانی  اپلیکیشن های IoT هستند را ساده میکند ومنجر به  افزایش مدت پشتیبانی برای مشترکین میشود.

Rodrigo Serna، مدیر Gemalto طی یک بیانیه اعلام کرد:"صنعت،اتوماسیون منازل و اپلیکیشن های خودرو نقش قابل توجهی در رشد IoT دارند.امروزه، Gemalto بیش از 20 راهکار ارتباطی را توسعه داده وحداقل 300 پروژه OTA را در سراسر جهان گسترش داده است. ما همچنین بزرگترین مجموعه M2M و راهکارها و سرویس های IoT را در اختیار داریم."

وی همچنین افزود:"اکنون اپراتور ها میتوانند سرویس های IoT بیشتری ارائه دهند و با پلتفرم جدید آنها را با سرعت بیشتری مقایسه کنند. که بخشی از صدها شبکه ما در سراسر جهان است. "

این خبر یک ماه پس از یک معامله مشابه با Huawei منتشر شد. برای این همکاری،Chinese telco  نیز همراه LinqUS توسط Gemalto برای این پلتفرم عرضه خواهد شد و از این پس مشترکین و همکاران Huawei میتوانند به صورت یکپارچه به تمام اپراتورهای موبایل در هر زمان و مکانی در سراسر دنیا متصل شوند.

Gemalto  و  Huaweiتفاهم نامه را در رویداد Connect Europe به منظور پیشبرد چشم انداز هر دو کمپانی در بخش IoT در سراسر جهان به امضا رساندند.

تحلیلگر Gartner میگوید اکوسیستم IoT  با 6.4 میلیارد شئ متصل در سال 2016 و با هدف 20.8 میلیارد شئ در 2021  با  سرعت فوق العاده ای در حال پیشرفت است.

مدیریت اشتراک از راه دور اینترنت اشیاء

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی وزارت نیرو ساتبا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی صنایع ارتباطی آوا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سیویلیکا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی فن بازار    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی همراستا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه لرستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری پردیس    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سماتک    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی بانک شهر        تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه زند شیراز    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سازمان مدیریت صنعتی