صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 سیستم Accenture


 سیستم Accenture مشابه یک ماشین یادگیری مجهزبه فناوری" اینترنت اشیاء" است که به برپایی انقلابی در بخش های دولتی کمک میکند.

براساس گزارش خبری سایت Iot tech: فرآیندهای عملیاتی درسازمان های دولتی و خدمات عمومی در سراسر جهان درحال انجام تجزیه و تحلیل پیشرفته و تکامل دیگر فنآوری های نو ظهور هستند.

با کمک این فناوری ها و مطالعه ی جدید از Accenture ، سازمان های در حال تلاش, برای رسیدگی به مطالبات شهروندان و کمک به زیرساخت میراث IT و فرهنگ سازمانی به اهداف خود میرسند.

اکسنچر در آخرین گزارش خود با عنوان فنآوری های نوظهور در خدمات عمومی, نزدیک به 800فن آوری خدمات عمومی را در تمام9 کشور مورد بررسی و شناسایی  قرار داد.

طبق گزارشات, تصویب این فن آوری با تعامل مستقیم مسئولین با شهروندان انجام پذیرفت و خدماتی همچون خدمات بهداشتی و اجتماعی, پلیس,  خدمات مرزی و حقوق بازنشستگان, ارائه میگردد.

و در پایان  باید عنوان کرد که این فناوری شامل تجزیه و تحلیل , پیش بینی مدل سازی, فناوری "اینترنت اشیاء" , ماشین های اتوماسیون  هوشمند,تجزیه و تحلیل هویت , تجزیه و تحلیل ویدیو , ماشین یادگیری و پردازش زبان طبیعی می باشد.

سیستم Accenture

ما را دنبال کنید

  تلگرام مرکز تحقیقات اینترنت اشیاء ایران اینستاگرام مرکز تحقیقات اینترنت اشیاء ایران لینکداین مرکز تحقیقات اینترنت اشیاء ایران آپارات مرکز تحقیقات اینترنت اشیاء ایران   گوگل پلاس مرکز تحقیقات اینترنت اشیاء ایران فیس بوک مرکز تحقیقات اینترنت اشیاء ایران   

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ایمیل دبیر مرکز: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره ارتباط تلگرامی: 09398511137
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

satba logo           دانشگاه لرستان             hamrasta         دانشگاه زند شیراز            logo