صفحه اصلی |     جستجوی پیشرفته  |     درباره ما  |     تماس با ما  |     راهنمای کاربران

اخبار

 

شرکت کاسیا نتورکس (Cassia Networks) متخصص در حوزه فناوری بلوتوث از خط تولید جدید خود در این زمینه رونمایی کرد


شرکت کاسیا نتورکس یکی از بزرگترین شرکت ها در حوزه فناوری ارتباطی بلوتوث، مجموعه ای جدید از محصولات منحصربفرد خود را در حوزه اینترنت اشیا به منظور کاربرهای سازمانی بهره برداری کرد.

این محصولات شامل، روترهای بلوتوث با کاربرد سازمانی، تجهیزات کنترل دسترسی مختص اینترنت اشیا و نیز یک کیت توسعه نرم افزار در این زمینه  است. این شرکت در نظر دارد با تولید این محصولات روند توسعه اینترنت اشیا در سازمان ها را بصورت فزاینده ای ارتقا بخشد.

روترهای بلوتوث جدید جهت استفاده در فضای داخلی سازمان ها بهینه سازی شده اند که میتوان آنها را روی دیوارها، سقف ها و یا حتی روی میزکار نصب و راه اندازی کرد. همچنین این شرکت در نظر دارد یک مدل از این روترها را برای کاربردهای فضای خارج از سازمان طراحی و تولید نماید.

تجهیزات کنترل دسترسی اینترنت اشیاء تولید شده در این شرکت همراه با قابلیت های پیشرفته ای نظیر سیستم های مدیریت امنیت، مکان یابی مبتنی بر بلوتوث و متعادل سازی بار فعال روی سیستم به بازار ارائه  میگردد.

توسعه دهندگان و تولیدکنندگان نرم افزارهای کاربردی در دنیا میتوانند کیت نرم افزاری جدید شرکت کاسیا را در بدنه نرم افزارها و سرورهای خود قرار دهند تا امکان ادغام نامحدود تجیهزات این شرکت با نرم افزارهای سازمانی مربوطه در کاربردهای اینترنت اشیاء را داشته باند.

کاسیا اظهار دارد که این مجموعه از محصولات ارائه شده در بازار امکان پوشش دهی کامل و مقرون به صرفه ای را در حوزه ارتباطات بولوتوثی در کاربردهای اینترنت اشیاء فراهم می آورد. این قابلیت ها شامل کنترل و مدیریت صدها روتر و هزاران شی به واسطه استفاده از تجهیزات کنترل دسترسی و نیز امکان ردیابی دقیق افراد و دارائی های سازمان و  ارتقاء امنیت نقطه به نقطه اشیاء است.

ارتباط با ما

راه­ های ارتباطی  :
ایمیل دبیرخانه: Office[at]IoTiran.com
ایمیل دبیر مرکز: Info[at]IoTiran.com
ارتباط تلگرامی:@iotrcadmin
تلفن: 77199154-021
فکس: 77274337-021

تفاهم نامه ها

تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی وزارت نیرو ساتبا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی صنایع ارتباطی آوا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سیویلیکا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی فن بازار    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی همراستا    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه لرستان    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی پارک فناوری پردیس    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سماتک    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی بانک شهر        تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی دانشگاه زند شیراز    تفاهم نامه همکاری اینترنت اشیا سازمانی و شرکتی سازمان مدیریت صنعتی